Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Zablokowany Ipad mini Pomocy!!

Wszystko co związane z iPadem oprócz problemów z softem (osobny dział)

Postprzez paradox78 N, 24 lis 2013, 20:17:03

Witam
Mam pewien problem z Ipadem mini i chciałbym się dowiedzieć czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji czy po prostu ipad jest bezużyteczny?
Sprawa wygląda tak ze Ipad o którym mowa został znaleziony w samolocie.
Zaznaczam ze nie jest to urządzenie KRADZIONE !!
Po prostu zona mojego kolegi z pracy , pracuje na lotnisku Orly w Paryżu jako sprzątaczka w samolotach. Jest to już trzeci ipad znaleziony prze nią. Nikt się po nie nie zgłasza wiec je dla siebie zatrzymuje.
Z dwoma pierwszymi nie było problemu bo po restore w iTunes wszystko działało jak należy , ale z mini sprawa jest bardziej skomplikowana gdyż poprzedni użytkownik połączył ipada z kontem i could :(
Teraz moje pytanie : czy da się w jakiś sposób go uruchomić? Wiem ze tylko prawny właściciel może go usunąć z konta , ale jak wiadomo nie można się z nim z kontaktować bo nawet nie wiadomo kto to jest ,a gdyby nawet to wątpię czy by się zgodził na taki manewr :) (zakładając ze mieszka np w Azji)
Proszę serdecznie o pomoc i jeszcze raz zaznaczam ze ipad nie jest kradziony!!
paradox78

Mój: iPhone 4S
iOS: 7.0.4
Jailbreak: Nie

Postprzez iAdmin N, 24 lis 2013, 20:26:40

Kradziony - znaleziony: nie ma zbyt wielkiej różnicy bo to nie jest Twoje urządzenie.
Ale odpowiem na pytanie, pomijając powyższą kwestię z prostego względu: nie masz szans na aktywację tego iPada. Ta blokada o której piszesz to "blokada aktywacji" wprowadzona w iOS 7 i z tego co wiem jest nie do obejścia (na szczęście).
Urządzenie można aktywować tylko po wpisaniu hasła do Apple ID.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez paradox78 N, 24 lis 2013, 21:09:39

Dziękuję bardzo za odpowiedz.
Tyle tylko chciałem wiedzieć.
Zgadza się to nie moje urządzenie ( mam swojego zakupionego w sklepie), ale różnica miedzy kradziony a znaleziony jednak jest.
Tak czy inaczej przekażę kumplowi ze nic z nim nie zrobi i w końcu da mi święty spokój :):)
Od tygodnia mnie maltretuje ze da się wyczyścić pamięć flash itd itp.
Dla tego pisze do ludzi którzy w tym trochę siedzą ,aby być pewnym tego co mu odpowiem i nie wyjść na kogoś kto udziela rad, a nie wie o czym mówi.
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc .
Pozdrawiam.
paradox78

Mój: iPhone 4S
iOS: 7.0.4
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPad