Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

wyłączenie biblioteki zdjęć icloud...

Ogólne dyskusje o Apple (poza sprzętami z iOS)

Postprzez mikus1987 N, 28 gru 2014, 14:57:24

Witam,

czy po wyłączeniu biblioteki zdjęć icloud (z zaznaczoną zawsze opcją przechowuj oryginały) po 30 dniach zdjęcia zostaną usunięte tylo z icloud.com czy również z mojego telefonu?

pilnie proszę o odpowiedź ale kogoś, kto to testował... bo nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

Pozdrawiam

-- DODANO --

czy tego też nikt nie wie? ...:( masakra jakaś...

To może odpowiecie na inne pytanie.
Obecnie archiwum moje w icloud zajmuje jakies 900mb (bo wcześniej nie miałem włączonej archiwizacji zdjęć...) teraz te zdjęcia włączyłem aby były archiwizowane bo dokupiłem miejsce w icloud. włączyłem w archiwum zdjęcia, i oczywiście wpis "wielkość nast. archiw" został pokazany jako 4,5 gb (czyli doliczyl wielkość wszystkich zdjęć, ale wykonałem już chyba 5 archiwizacji recznie oraz samoczynnych przy podpięciu do prądu i ciągle archiwizuje mi bez zdjęć... czyli biblioteka waży 900mb i ciągle pokazuje ze wielkosc nastepnej bedzie 4,5 gb a po archiwizacji jest ciagle tylko 900mb a zdjecia oczywiscie wlaczone... ktoś jest to w stanie wyjaśnić?
mikus1987

Mój: iPhone 5
iOS: 8.0
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Apple Ogólnie