Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Wygraj kody na SMS Gateway

Chcesz wygrać aplikacje na iPhone'a? Weź udział w konkursach

Postprzez iAdmin Pn, 7 cze 2010, 09:46:34

KONKURS

Do wygrania jest 5 kodów na aplikację [Użytkowe] SMS Gateway (v1.0)

Zasady konkursu:
1. Kod na SMS Gateway dostanie 5 pierwszych osób, które w bieżącym temacie napiszą opowiadanie/recenzje iPhone'a ... piątej generacji generacji z iPhone OS 5.0 na pokładzie ;)
Liczę tutaj na wyobraźnię, ale też trochę realizmu.

W opowiadaniu należy uwzględnić obecność natywnej aplikacji do wysyłania wiadomości przez internet na kształt SMS Gateway.

Opowiadanie powinno mieć co najmniej 1000 znaków (bez spacji)

Opowiadanie nie powinno być zbyt podobne do innego, już wcześniej zamieszczonego na forum.

2. W konkursie mogą wziąć użytkownicy forum zarejestrowani do 06.06.2010 włącznie.
3. Kody zostaną wysłane na PW pięciu pierwszym osobom spełniającym powyższe kryteria.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez hack1986 Pn, 7 cze 2010, 10:52:31

Recenzja iPhone 5g
Wygląd - jak by tradycji stała się zadość 5g będzie z wyglądu będzie przypominać iPhone 4g z drobnymi różnicami w użytkowaniu.
Dzięki zastosowaniu ekranu OLED przestrzeni wewnątrz urządzenia będzie na tyle dużo by wykształcić wszystkim znany sidekick , ale o dużo większym zastosowaniu niż dotychczasowo telefony posiadały. Bowiem po rozsunięciu telefonu ukaże nam się drugi ekran OLED który będziemy mogli dowolnie konfigurować od klawiatur po kontrolery do gier, po bokach ekran dwa stereofoniczne głośniki.
Dzięki takiemu rozwiązaniu główny ekran będzie się wydawał większy niż dotychczas poprzez usunięcie z niego kontrolerów.
OS jak to do tej pory miało miejsce będzie zawierał szereg drobnych jak i znaczących zmian.
Ustawienia interfejsu na głównym ekranie będą dowolnie modyfikowalne.
Pasek stanu będzie można rozebrać na części pierwsze i samemu poumieszczać w nim najpotrzebniejsze informacje.
Przy użyciu sidekick podczas rozwinięciu folderu ze zgrupowanymi programami zamiast pojawia się na głównym ekranie pokażą się poniżej a my nadal będziemy mogli przeglądać główne programy jak i mieć do dyspozycji wcześniej otwarty folder. Wszystko to dzięki multitaskingowi na procesorze dwurdzeniowym 1.2ghz
Jednym z nowych standardowych aplikacji dołączonych do czystego OS 5.0 będzie możliwość wysyłania sms bez użycia karty SIM , dzięki podłączeniu do dowolnego hotspot-a będziemy mogli użyć bazy darmowych jak i płatnych bramek sms , z tym że płatne będzie trzeba wcześniej zarejestrować na istniejącą kartę sim w systemie abonamentu by po włożeniu karty należność zostanie naliczona na rachunek użytkownika.

Aparat 5 mpix wraz z flashem i możliwością kręcenia filmów to kolejny krok po matrycy 3.2 jaką spotkaliśmy w iPhonie 3GS i 4G.
Jak to bywa z zasilaniem w iPhonach każdy wie , dwa ekrany nie wróżą nic dobrego dla żywotności Apple też to przewidział i umieścił pod sidekick-iem mały kolektor słoneczny który pozwoli nam podładować baterię w krytycznych sytuacjach.
hack1986

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.1.2

Postprzez iSimon Pn, 7 cze 2010, 11:05:50

Właśnie siadam do samochodu i jadę na warszawskie lotnisko "Okęcie", skąd jadę do Kalifornii na premierę iPhone'a Magic i iPhone OS 5.0. Około godzinę przed premierą wysiadam z samolotu i pędzę pod Apple Store. Już zaczynam dostrzegać sklep, a wraz z nim... dwustumetrową kolejkę... Lekko się podłamałem, ale co tam, jak już tutaj jestem to postoję. Apple Store zostało otwarte i pierwsi nabywcy "Magica" są niezwykle zadowoleni. Jednego nawet zapytałem się czy mógłbym tylko "rzucić okiem" na nowego iPhone'a, ale Amerykanin powiedział, że nie ma czasu, bo musi pisać artykuł do jakiegoś tam serwisu internetowego o Apple. Po 20 minutach jestem już przed szybami Apple Store, widać przez nie póki co tylko pudełka nowych iPhone'ów, nie widać niestety zawartości. Po upływie kolejnych minut wchodzę do Apple Store, ustawiam się w kolejce do sprzedawcy, wszystko przebiega bez problemów, wybrałem czarną wersję iPhone'a Magic z pamięcią 128 GB i aparatem 15 mpx. Za wszystko zapłaciłem 899 $. Wychodzę zadowolony ze sklepu i idę na lot powrotny. W samolocie otwieram pudełko, które jest podobne do tego z iPhone'a 3G. I widzę... iPada! Już zaczynam sprawdzać, kiedy jest lot powrotny aby oddać reklamacje, kiedy wyskakuje pewna porada na ekranie: "It isn't iPad, it isn't iphone Magic, it is iPhone&iPad in one". jestem bardzo zaskoczony, następnie napis się zmienia i czytam: "If you want have iPhone talk it to iPad, if you want have iPad talk it to iPhone". Byłem zdziwiony, wiem co to Voice Control no ale... Nie miałem nic do stracenia, więc powiedziałem: "I want iPhone". I co? Ipad zaczyna się kurczyć aż do rozmiarów iPhone'a, jest to dla mnie niepojęte. Po przekurczeniu iPhone wygląda tak samo jak iPhone 3G tylko z przodu ma kamerkę internetową i wyciągany, mikrofonik. Włączam telefon podpinam do iTunes i po raz pierwszy widzę iPhone OS 5.0. Na początku standardowe "jabłuszko" a potem lockscreen który jest bardzo zmieniony. Nie trzeba przesuwać zsuwaka, nie ma daty i godziny, jest tylko tapeta... Zaczynam dotykać iPhone'a ale nie nie chce się odblokować, wkońcu wpadłem na pomysł, skoro iPhone słucha to mu powiem: "Unlock!" i co? Bingo! iPhone się odblokował. Widać ikonki standardowe jak w poprzednich wersjach iPhone'a, które można normalnie już na dotyk otworzyć. Oprócz nich są dodatkowe: "iPhone/iPad", "Apple News", "iPhone News", "iBooks", "Videotalk", "iSMS" i "iPhoto". Właśnie zaczynam przeglądać nowe narzędzia i jestem mile zaskoczony. W iBooks Apple udostępniło kilka systemowych książek, tysiące za Free i tysiące płatnych. Płatne książki kosztują standardowo 0,79$, a w pierwszym tygodniu po premierze 1,99$. W nowych pozycjach Apple i iPhone News, czytamy jak sama nazwa wskazuje o nowych nowinkach z Kalifornii. iPhoto to program do edycji zdjęć, moim zdaniem ma dużo więcej funkcji niż Photoshop. W Videotalk rozmawiamy przez kamerę, a w iPhone/iPad możemy zmieniać zależności między funkcją iPada i iPhone'a w jednym, m.in. można zmienić hasło zmienienia się iPhone'a w iPad'a. W iSMS możemy przez internet za darmo wysyłać sms'y niestety ta opcja działa tylko na terenie Stanów Zjednoczonych i u amerykańskich operatorów. To chyba wszystko - cena duża ale takiej rzeczy jeszcze świat nie widział.
Ostatnio edytowano Pn, 7 cze 2010, 12:01:49 przez iSimon, łącznie edytowano 1 raz
„Jeśli chodzi o pomysły, wszystko jest dozwolone"
„Ludzie nie wiedzą czego chcą, dopóki im tego nie pokażesz"

Steve Jobs
iSimon

Mój: iPhone 5
iOS: 7.0.4
Jailbreak: Nie

Postprzez iAdmin Pn, 7 cze 2010, 11:38:12

iSimon, dodaj jeszcze coś wg punktu:
W opowiadaniu należy uwzględnić obecność natywnej aplikacji do wysyłania wiadomości przez internet na kształt SMS Gateway.

i wtedy kod dostaniesz na PW
Pomagam TYLKO na forum.

iAdmin
Administrator

Postprzez iSimon Pn, 7 cze 2010, 12:02:00

Dodane.
„Jeśli chodzi o pomysły, wszystko jest dozwolone"
„Ludzie nie wiedzą czego chcą, dopóki im tego nie pokażesz"

Steve Jobs
iSimon

Mój: iPhone 5
iOS: 7.0.4

Postprzez Wieczor79 Pn, 7 cze 2010, 12:12:55

Nigdy nie interesowały mnie telefony, ale to nad czym tak bardzo pieje mój znajomy w końcu spowodowało, że muszę zajrzeć do krainy telefonii komórkowej. A co go tak podnieciło? Otóż nowy IP 5 generacji ma mieć wbudowany czytnik linii papilarnych, co spowoduje każdorazową autoryzację przy jego używaniu. Ha, dobry pomysł pomyślałem, bo może mniej będzie kradzionych Iphonów. Druga sprawa to wbudowana kamerka, która skanuje źrenicę oka. Kolejna bardzo dobra forma zabezpieczenia telefonu, a tutaj głównie przydaje się przy wykonywaniu operacji płatniczych, bo Tak, nowy IPhone i nowy OS 5.0 umożliwia dwie te rzeczy. Odpowiednie hardware telefonu wraz z połączeniem aplikacji "eye-security" powoduje, że patrząc się w telefon, automatycznie skanowana jest nasza źrenica i potwierdza to nas jako nas. Nie potrzeba kodów, sms0wych itd. Nowy soft umożliwia także płącenie przy pomocy telefonu, za zakupy w sklepie, za taksówkę, za przejazd autobusem czy takżę, za zakupy w internecie. No i końcówka, to darmowe bramki sms. Pewnie dlatego operatorzy już nie przeliczają w ofertach minut na sms-y bo na Iphona pojawiło się kilka aplikacji, które umożliwiają wysyłanie smsów poprzez darmowe bramki. Fakt, że czasami dostaniemy sms-a z reklamą ale coś za coś :)
Tak więc chyba nowy IPek5 plus nowy OS 5.0 spowodują, że rozzłoszczę żonę, ale na pewno takie podręczne centrum dowodzenia na pewno mi się przyda.
Wieczor79

Mój: iPhone 4S
iOS: 5.0.1
Game Center: wieczor79

Postprzez SOTBMP Pn, 7 cze 2010, 12:57:24

Nowa wersja naszego DROGIEGO produktu Apple winna być wspaniała, oby tylko wyszła i w ogóle działała. Aparat 8 mPix to już będzie standard, więc dostaniemy pół tego niechybnie ;-)
Flash pewnie w OS 5.0 pojawi się podwójny, jako błyskacz i wsparcie dla technologii Adobe. Wysyłanie SMSów w natywnej aplikacji poprzez bamkę to rzecz możliwa, oby tylko polityka Apple na to pozwoliła.
Druga kamera do wideorozmów najprawdopodomniej pojawi się już w czwartej generacji, a więc w piątej możemy spodziewać się kamerki o lepszej optyce i większej ilości mPix.
Z rzeczy ważnych spodziewać się można metalowej obudowy a może i rysika do prac dokładnych. Zaistnieje też zapewne transmiter fm i radio.
Miłym dodatki, którego możemy się spodziewać byłby tuner telewizji nadawanej naziemnie.
Możnaby przynajmniej obejrzeć ulubiony serial lub wiadomości.
Ciekawą funkcjonalnością, lecz najpewniej dostępną w OS 6.0 byłaby możnośc nagrywania programów z telewizji do formatu iphone.
Będąc już przy tym temacie, OS 5.0 mógłbhy zawiarać możliwość zapisu filmików YouTube na dysk naszego iPhone'a.
Wielu użytkowników narzeka na raptem jedenaście ekranów z aplikacjami - OS 5.0 zaoferuje z pewnością podwojoną ich liczbę, co w połaczeniu z folderami (które pojawią się w OS 4.0) z pewnością zadowoli każdego (przynajmniej do czasu).
Ostatnio edytowano Pn, 7 cze 2010, 15:55:47 przez SOTBMP, łącznie edytowano 3 razy
SOTBMP

iOS: 11,1

Postprzez iAdmin Pn, 7 cze 2010, 13:01:14

SOTBMP,

Opowiadanie powinno mieć co najmniej 1000 znaków (bez spacji)
Pomagam TYLKO na forum.

iAdmin
Administrator

Postprzez SOTBMP Pn, 7 cze 2010, 15:56:45

Powiększone.
P.S. Wcześniej pisałem z iP w przerwach pracy ;-)

EDIT: Dzięki serdeczne za kod! :D
iPhone 3GS 32GB Black (A1303) --> iPhone 5 64GB Black (A1429) --> iPhone 5S 32GB Black/Space Gray (A1457)
iPad Air WiFi 128 GB Black/Space Gray (A1474)
Mac Mini Server (A1347)
SOTBMP

iOS: 11,1

Postprzez 69snake69 Pn, 7 cze 2010, 17:14:06

Jak codzien z rana wchodzę na forum myiphone.com.pl żeby sprawdzić nowinki jakie dzieją sie w świecie cudownego urzadzanka jakim jest iphone. Przez moje ręce przewinęła sie tylko jedna wersja która mam do dziś - jest to model 3G. Pierwszy artykol jaki rzuca mi sie w oczy to - " zostań beta testerem nowego Iphona 5G) - Szkoda nie spróbować. Zgłaszam sie do konkursu i wygrywam.
Po 3 dniach dostaje paczkę z firmy APPLE - jest w srodku nowiuteńki IPHONE 5G. Długo nie czekam żeby sprawdzić jak działa, co ma nowego. Aktywacja przez Itunsa przebiega bardzo sprawnie i juz widzę Trójwymiarowy springboard, który na dodatek dostosowuje sie do moich uczuć - jestem zły - robi sie czerwony, jestem szczęśliwy robi sie zielony... Jak dla mnie szok. po włożeniu karty sim loguje sie do sieci, wykonuje połączenie wideo żeby sprawdzić 5 MP kamerkę do wideorozmow. Działa wszystko bez najmniejszych problemów. Drugi aparat foto zszokował mnie wbudowanym zoomem optycznym i matryca 12MP. Filmy nagrywane nowym iphonem sa w standardzie HD. Czas wysłać smsa i pochwalić sie znajomym jakie to cudeńko właśnie dostałem - mam problemy z wysłaniem smsa przez wbudowana.
aplikacje, wiec szukam jakiegoś dobrego programu w APPSTORE i znajduje SMS GATEWAY. połączenie z bramka działa szybko i sprawnie. Wchodząc na stronki internetowe przy użyciu Wifi w standardzie N+ zauważyłem ze działa flash. ale teraz czas podłączyć Iphona do ładowarki i iść spać, jutro dalszy ciąg testowania nowej zabawki
69snake69

Mój: iPhone 3G
iOS: 4,02

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do Konkursy