Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Wygraj etui Claw Case dla swojego iPhone'a 4/4S!

Chcesz wygrać aplikacje na iPhone'a? Weź udział w konkursach

Postprzez -one- 11 lut 2013, 15:03

Trochę statystyki :
jestem użytkownikiem szanownego forum już 2,5 roku
przez ten czas popełniłem aż CZTERY posty, (musicie przyznać że niezła średnia :hmm: )
Myślę że to etui na moim ipku zobowiąże mnie do większej forumowej aktywności.
Tak mi ..........
-one-

Mój: iPhone 6
iOS: 9.0.1
Jailbreak: Nie

Postprzez artur_n 11 lut 2013, 16:11

Najważniejsze przy kupnie telefonu jest jego stan swój mam od nowości bez najmniejszej ryski na nim. Lubię mieć sprzęt w stanie idelanym każda najmniejsza ryska doprowadza mnie wręcz do szału. Lecz... moje etui SPG Case Neo Hybrid II kończy swój żywot po prostu zaczyna się rozłazić. Najwyższy czas na wymianę ogumienia :) Lecz wydatki w rodzinie nie pozwalają na taki wydatek a mój iPhone czuł by się wręcz wyśmienicie w etui Claw Case dlatego myślę że jedna mała sztuka powinna zapukać pod moje drzwi.

Pozdrawiam
Artur.
Everybody lies...
artur_n

Mój: iPhone SE
iOS: 10.1.1

Postprzez Thunderbolt 11 lut 2013, 17:39

Dla swojego iphona poszukuję niestandardowej aczkolwiek pewnej ochrony, gdyż jest narażony na niezliczone niebezpieczeństwa;) poligony, strzelania oraz 9 miesieczna miłosniczka telefonow, ktora nie moze sie juz doczekac swojego pierwszego jailbreaka:D poki co jednak na telefonach sprawdza siłę swojego nowego uzębienia. Liczę jednak, że nowe etui na tyle jej się spodoba, iż poprzestanie na oglądaniu;)
Thunderbolt

Mój: iPhone 4S
iOS: 6.1
Jailbreak: Tak

Postprzez neromocarella 11 lut 2013, 18:20

Powinnam wygrac etui ponieważ uwielbiam ubierać mojego iPhonka w piękne ubranka i chce żeby czuł malsymalną ochronę przed złym światem ;)
1. iPhone 3GS 16 GB White -> iPhone 4S 16 GB Black -> iPhone 6 16 GB Gold -> iPhone 7 128 GB Rose Gold
2. iPad with Retina Display White 16GB
3. MacBook Air 13" 2015
4. iPod Black 80GB
neromocarella

Mój: iPhone 7
iOS: 9.1
Game Center: ItsMisia

Postprzez macrool 12 lut 2013, 00:55

dobrze zatem co ja tu bede sie rozpisywal jak to dbam o telefon, zeby zadnej ryski nie mial, ze jestem taki pokrzywdzony, ze musze wygrac etui..

bez owijania w bawelne, gdyz pewnie znajda sie tutaj uzytkownicy, ktorzy nie kochaja dlugich postow (ops troszke sie rozpisalem, nie chcialem, wybaczcie ;p)

mam problem z tesciowa, kobieta nie do zajechania, statystyki wskazuja 3 razy zbity ekran w iphonie.. potrzebuje czegos w co moge wlozyc telefon i piz*nac w nia tak, ze nie wstanie.. tym razem ona, a nie iphone. wszystko byloby ok, moglbym go owinac w poduche i wsadzic w worek z ziemniakami, przyczepic do taczki cokolwiek efekt bylby podobny, ale nie mialbym gwarancji, ze padnie za jednym rzutem.. i tutaj ewentualnie po oddaniu strzalu polecialby kolejny tym razem sierpowy.. lewy, etui fajnie sie uklada w lewej dloni, wniosek recenzenta, swietny wniosek! mysle, ze to by zalatwilo temat.

dziekuje za uwage, pozdrawiam.
macrool

Mój: iPhone 4S
iOS: 6.1.1

Postprzez lasicol 14 lut 2013, 11:14

Nie używam pokrowców, bo uważam, że szpecą one telefony, jeszcze żaden pokrowiec mnie do siebie nie przekonał. Może ten będzie w stanie?
lasicol

Mój: iPhone
iOS: 6.0.1

Postprzez AdamMistek 14 lut 2013, 12:43

Jeśli wygram to przekaże pokrowiec na walkę z mrozami w Jarkucji i dofinansowanie dokarmiania Ameby w stawie kolanowym pana Stanisława z Rudy Śląskiej
AdamMistek

Mój: iPhone 5
iOS: 6.0

Postprzez baqu 17 lut 2013, 23:01

Moim zdaniem to ja powinienem wygrac poniewaz:
-chce zakupic iPhone 4 w przeciagu paru miesiecy i wygrana etui znacznie zmniejszyla by koszty posiadania czworki ktore dla mnie sa duze,
-moj obecny iPhone jest naprawde w bardzo dobrym stanie mimo wieku a mysle ze jego nastepca w tym etui czul by sie wysmienicie,
-nigdy nie mialem kontaktu z etui wykonanym w technologii poliuteranowej i przyznam ze bardzo mnie to ciekawi jak by to sie sprawdzilo w moich dloniach,
-trzymam iPhone w lewej dloni wiec to kolejny powod ze to etui jest wlasnie dla mnie,
-nigdy nie mialem stycznosci z ta firma i mysle ze to byl by dobry poczatek aby sie z nia zapoznac i wyrobic sobie o niej dobre zdanie.
Mysle ze moje argumenty sa najlepszym dowodem na to ze to etui z firmy Cooler Master jest wlasnie dla mnie.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i niech wygra najlepszy :)
baqu

Mój: iPhone 3GS
iOS: 6.1

Postprzez iAdmin 20 lut 2013, 19:14

Wyniki konkursu:

1. Thunderbolt
2. harryztybetu
3. macrool

Gratuluję.

Użytkowników:
Thunderbolt (w pierwszej kolejności) oraz harryztybetu (w drugiej) proszę o wybór koloru etui. macrool, dostaniesz trzeci kolor który zostanie :kciuki:

Na PW proszę także o adresy do wysyłki etui (+ wspomnianej małej niespodzianki od Cooler Master).
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2

Postprzez iUSA 20 lut 2013, 19:58

WOW, dziękuje :kciuki: Nie spodziewałem się:) Gratuluję innym zwycięzcom i wszystkim, którzy brali udział w konkursie!
 iPhone 6s Plus 16GB Silver
 MacBook Pro Unibody 13" Mid 2010
iUSA

Mój: iPhone 6S
iOS: 9.3.2

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy