Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

World of Warcraft Mobile Armory

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez Daggerka Śr, 1 gru 2010, 14:45:48

World of Warcraft Mobile Armory

Kategoria: Użytkowe
Wersja: 2.2.0
Cena: Darmowa
Rozmiar: 16,9 MB
Wymagania: iPhone lub iPod Touch, firmware 3.0 lub nowsze
Link bezpośredni do AppStore: klik

Screeny: (dodam więcej po powrocie do domu)
Obrazek
Obrazek

Opis aplikacji:
World of Warcraft Mobile Armory dla iPhone jest przenośną wersją Warcraftowego Armory, który pomaga śledzić swoje postacie, dostęp do Domu Aukcyjnego, Kalendarz postaci i Gildii oraz na bieżąco działalność twojej gildii, podobne do World of Warcraft Armory na stronie (http://www.wowarmory.com). Ta wygodna aplikacja jest łatwa w instalacji i zawiera takie funkcje:

* Zobacz wszystkie postaci World of Warcraft wraz z ich statystykami, sprzętem, osiągnięciami i wiele innych.
* Każda postać, która jest dostępna na Armory posiada własny model 3D wraz z animacją i tłem.
* Dostęp do kluczowych cech statystyki kalendarza w grze, liderów i innych narzędzi informacyjnych i planowania.
* Przejrzyj pełny zestaw elementów dostępnych w grze, korzystać z kalkulatora talentów wybrać najlepszy spec na swój charakter, i bądź na bieżąco o najnowszymi newsami z świata World of Warcraft.
* Zobacz aktualne ceny w AH.

Dzięki dodatkowej subskrypcji World Blizzard Entertainment of Warcraft - zdalne usługi, można także dokonywać zakupów lub wysyłać maile w grze.

Połączenie Airtime lub Wi-Fi jest wymagane do pracy!

Pamiętaj, że musisz mieć World of Warcraft konto lub konta Battle.net, aby zalogować się i korzystać z tej aplikacji! Wymagany jest również opłacony abonament do World of Warcraft oraz do dodatkowych funkcji dodatkowa opłata abonamentowa.
Aby utworzyć konto Battle.net, przejdź do http://www.battle.net. Możesz spróbować World of Warcraft za darmo w http://www.warcraft.com.

Obsługiwane języki:
angielski
Deutsch
Français
Español (Latinoamérica)
Español (Europa)
Русский
한국어 (Korean)

© 2010 Blizzard Entertainment, Inc.

EDIT: Jako, że co niektóre osoby chciałyby przeczytać jeszcze kilka moich słów na temat proramów, to proszę bardzo:

Jeśli ktoś gra w World of Warcraft - to jest to programik typu "Must have". Powiadomienia o nowododanych rajdach w kalendarzu gildiowym, w którym za pośrednictwem telefonu możemy ustawić nasz status na Accepted, tentative itd.

Będziemy mieli także kalkulator talentów, który możemy dać koledze, który chce nam zaproponować lepsze drzewko, czy sprawdzenie aktualnych cen na AH są baardzo przydatne.

Płacenie dodatkowego abonamentu jest wg mnie nieopłacalne - no ale jak ktoś bardzo nudzi się w pracy / szkole i chciałby w tym czasie pohandlować, by zbić fortunę - czemu nie? (jeden z członków mojej gildii dorobił się w ten sposób w ciągu 3 tygodni 68 000 golda ;-) ).

Z tego co wiem w najbliższych wersjach mają dodać możliwość pisania na guild chacie i whisperze z graczami. Bardzo przydatne, by np: powiedzieć, że spóźnimy się na rajd, bo utknęliśmy w korku). Taka funkcja może przekonałaby mnie do wykupienia dodatkowego abonamentu, ale to dopiero w przyszłości.
Daggerka

Mój: iPhone 4S
iOS: 5.0.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore