Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 5s pęknięty ekran

Wszelkie problemy sprzętowe, awarie, serwis urządzeń z iOS

Postprzez ko11 Cz, 27 kwi 2017, 17:20:56

No niestety, po tylu latach obcowania z jabłkami, stało się.
Czy ktoś z was może polecić jakiś serwis w Warszawie najlepiej, gdzie wymienią mi samą szybkę? Czytałem o tej metodzie OCA, gdzie odklejają zbite szkło od ekranu LCD. Przy czym mam pewność że ekran będzie oryginalny, bo boje się słabej jakości zamiennika,a nie chce płacić 650 zł za wymianę w autoryzowanym serwisie, gdzie za tyle jestem w stanie znaleźć nowy(używany) sprawny telefon.
ko11

Mój: iPhone 5S
iOS: 8.4
Jailbreak: Tak
Game Center: krzych600v

Postprzez iNarek Pt, 28 kwi 2017, 14:28:14

Coraz mniej opłacalna jest zabawa w wymianę samej szybki w 5S. Jeśli chcesz mieć pewność oryginału, to może poszukaj wyświetlacza z demontażu, i ewentualnie zleć wymianę w serwisie jeśli nie czujesz się na siłach? Na Allegro jest użytkownik (TO NIE REKLAMA!) awax3_pl, który ma w swojej ofercie dużo wyświetlaczy pochodzących z demontażu. Kilka razy kupiłem i nigdy się nie zawiodłem. W opisie powinno być napisane "Oryginał", wybierz jakość "A", na pewno się nie zawiedziesz, są jak nowe.
MacBook Pro Retina 13" Early 2015 iPhone 6S 64GB Space Gray iPad Air 2 64GB Gold WiFi + Cellular
iNarek

Mój: iPhone 6
iOS: 10.3.1
Jailbreak: Nie
Game Center: F0rfiter

Postprzez ko11 Cz, 11 maja 2017, 23:03:09

dla zainteresowanych, oddałem telefon do serwisu w Łodzi http://smartphonespa.pl/dojazd.html koszt wymiany samej szybki to 150PLN jestem bardzo zadowolony i wiem że ekran oryginalny został :-]
ko11

Mój: iPhone 5S
iOS: 8.4
Jailbreak: Tak
Game Center: krzych600v

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Hardware - Serwis