Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Iphone 5, Gaśnie ekran, tel. reaguje na przyciski.

Wszelkie problemy sprzętowe, awarie, serwis urządzeń z iOS

Postprzez eminencja So, 7 sty 2017, 14:18:03

Witam.
Od Paru dni mam problem z swoim iPhone 5. (9.2.1)
Podczas zwykłego użytkowania ekran gaśnie i nie reaguje na dotyk, natomiast reaguje na przycisk wyciszenia/home/power. Zaówarzyłem również ze ekran jest lekko podświetlany i da sie wtedy zrobić print screen.
Gdy ekran zgaśnie po paru próbach da sie go wzbudzić normalnie, choć zgasnąć może za 3 sekundy bądź 3 minuty... Gdy tel jest dłużej nie używany to wyświetlacz dłużej wytrzymuje bez zgaszenia się, a gdy już zgaśnie po kolejnym wzbudzeniu gaśnie szybciej.
Zaówarzyłem takżę ze pary razy ekran zgasł dokładnie w momencie wibracji przy powiadomieniu, może to coś oznaczać choć nie koniecznie...
Ktoś spotkał sie z podobnym problem lub wie jakie jest rozwiązanie problemu? :hmm:
Pozdrawiam. :kciuki:
eminencja

Mój: iPhone 5
iOS: 9.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez eminencja Śr, 11 sty 2017, 18:38:26

Co będzie uszkodzone gdy ekran jest czarny a podświetlenie ekranu działa? Ekran, taśma, kostka połączeniowa?
eminencja

Mój: iPhone 5
iOS: 9.2.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Hardware - Serwis