Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iOS 10.2 na iPhone 5S

Miejsce na wszelkie tematy o iPhonie, iPodach niepasujące do pozostałych działów

Postprzez dawids N, 25 gru 2016, 10:55:22

Dobry,
Jak w temacie,
Kupiłem żonie 5S i mam pytanie do forumowiczów.
Jak wygląda sytuacja z stabilnością 5S pod najnowszym softem Appla???
Pytam osoby które posiadają w/w fon i miały przyjemność/nieprzyjemność posiadania 10.2.
Obecnie telefon chodzi pod 9.3.3.
dawids

Mój: iPhone 6S
iOS: 10.2
Jailbreak: Nie

Postprzez Jaca_ffm N, 25 gru 2016, 17:34:55

dawids napisał(a):Jak wygląda sytuacja z stabilnością 5S pod najnowszym softem Appla

pytanie z kategorii: jak zakłada sie majtki!!??
jesli Apple wydalo iOS 10.2 na swoje urzadzenia, a wsrod obslugiwanych jest iP 5S to chyba pytanie nie jest na miejscu!

Oczekujesz odpowiedzi typu, zawiesza sie, nie trzyma bateria? czy tez, ze wszystko jest ok?? Rozne telefony roznie sie zachowuja.

Mysle, ze decyzje o zainstalowaniu zonie nowego iOS juz podjales niezależnie od tych, ewentualnych postow ktore beda. Oby nie!!
iPhone 3g-->iPhone 3gs-->iPhone 4-->iPhone 4S--->iPhone 5S-->iPhone 6S

Tablet: iPad 3 WiFi Cellular, 32GB
Tablet: iPad Air 2 WiFi Cellular, 64GB
Jaca_ffm

Mój: iPhone 6S
iOS: 10.2
Jailbreak: Nie
Game Center: Cornelius

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone, iPod