Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Problem z aktywacja iPhone 5s

Problemy z urządzeniami z iOS 10.x.x

Postprzez Ejpylo Pn, 8 maja 2017, 20:08:11

Witam, mam pytanie. Dostałem od siostry iPhone 5s bo mój 5g zakończył swój żywot. Zresetowałem go do ustawień fabrycznych i tu pojawia się problem. Nie mogę go aktywować (nie chodzi o iCloud tylko o Aktywacje sim)
Telefon pokazuje Błąd "szukam" którego nie zauważyłem przed resetem, a aktywacja przez iTunes nie wchodzi w grę ponieważ telefon nie reaguje na oryginalne kable, ładuje tylko na kablu od powerbanka, ale komputer go nie wykrywa (nie chodzi o sterowniki bo 5S taty działa bez problemu)
Chce dodać, że wymieniłem w nim baterię oraz całą dolną antenę ze złączem Lightning, złączem Jack. Problem z kablami występuje tak samo na nowej jak i na starej taśmie.
Chciałbym telefonu używać jako ipoda, jest jakaś możliwość aktywacji go? Z góry dziękuje za pomoc.
Ejpylo

Mój: iPhone 5S
iOS: 10.0.2
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 10.x