Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 5s - kontakty z google

Problemy z urządzeniami z iOS 10.x.x

Postprzez Mrmapka 1 sty 2017, 07:02

Na początek się przywitam

A teraz do sedna problemu

Mam problem z synchronizacją kontaktów z konta google na iPhonie 5s.
Wszystko skonfigurowane, a wczytuje mi tylko 100 kontaktów z gmaila i wszystkie z iCloud.
Na Gmailu mam raptem 158 pozycji i nie mogę zassać wszystkich. Wygląda mi to jakby liczba kontaktów była limitowana (jak kiedyś 100 wpisów na karcie SIM) ale przecież to już nie te czasy.
Nic nie daje usuwanie i ponowne dodawanie konta. Z Google zaciąga tylko 100 wpisów.
Żeby było ciekawiej to na liście kontaktów nie pojawiają się kontakty dodane ręcznie z poziomu IiPhone'a.
Tak jakby był limit tych 100 wpisów na google.

Wyeksportowałem kontakty google do vCard i przez web iCloud zaimportowałem na konto apple.

Mam wszystkie kontakty, które miałem ale teraz synchronizację mam jedynie z iCloud. Kontakty na google dalej synchronizują się tylko do 100 wpisów. Kontakty pomijane są wybiórczo, a więc nie jest tak, że zaciąga wszystko do 100, a reszta alfabetu zostaje niepobrana.

W komórkach siedzę od ........ 1997 roku ale to mój pierwszy iPhone i pierwszy raz widzę taki problem z synchronizacją konta na terminalu mobilnym.

Spotkał się ktoś z was z takim cudem?
Mrmapka

Mój: iPhone 5S
iOS: 10.2
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 10.x