Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

usuwanie konta mail

Problemy z urządzeniami z iOS 9.x.x

Postprzez Laylot Śr, 15 cze 2016, 01:45:07

Witam,

Już prawie dwa lata temu postanowiłem zmienić swoje skonfigurowane na telefonie konto pocztowe. Z tego względu, że nie zależało mi na zapisanych wysłanych i odebranych wiadomościach na telefonie (a było tego prawie 2GB) postanowiłem bez zbędnego klikania po prostu usunąć konto i założyć całkowicie nowe.
Mocno zdziwiłem się gdy pomimo usunięcia wspomnianego konta w informacjach ogólnych o "Użyciu" dalej widniała informacja o zajętych prawie 2GB przez program MAIL. Również po skonfigurowaniu już całkowicie nowego konta pocztowego na telefonie dalej ta sama informacja nie zmieniła się.
Zainstalowałem program PHONE CLEAN na komputerze i wyczyściłem telefon ze zbędnych danych. Owszem, udało mi się odzyskać prawie 1GB, ale system dalej pokazuje, że program MAIL i jego dane wraz z załącznikami zajmują prawie 2GB. A przecież mam już całkowicie nowo konto i na ta chwilę żadnych wysłanych i odebranych wiadomości.
Od tego czasu kilkukrotnie wykonywałem update systemu (na tą chwilę to iOS 9.3.2) a problem opisany powyżej dalej aktualny.
Może po takim czasie znajdzie ktoś kto pomoże?
O co tu chodzi?! proszę o poradę co robię (zrobiłem) nie tak?

Pozdrawiam,
Laylot

Mój: iPhone 5
iOS: 7.1.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 9.x