Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Upuszczanie pinezki

Aplikacje do nawigacji, mapy, gps

Postprzez brunsik So, 22 wrz 2012, 09:08:18

Witam,

Powiedzcie mi jak to jest z tym upuszczaniem pinezek na mapie i dodawaniem miejsc do zakładek.
Dziś rano byłem na grzybach, wjechałem gdzieś głęboko w las, moja pozycja na mapie w oólne nie była przy jakiejkolwiek większej drodze (w ogóle nie była przy drodze). Pozycja złapana w trymiga, upuściłem pinezkę na mapie i dodałem do zakłądek pod jakąś tam nazwą. Poszedłem przed soiebie w las i chcąc wrócić do auta odszukuję z zakładkach dodaną pozycję a tu kicha nie pokazuje mi miejsca uprzednio dodanej pozycji do zakładek? dlaczego? Później sam znalazłem drogę do auta i testowałem jeszcze raz, przy czym innym razem kliknięcie pozycji samochodu zostawionego w lesie skutkowało pokazaniem najbliższej miejscowości w okolicach lasu? Kurcze ma ktoś podobnie? Maiłem tak na ios 5 i teraz na ios 6, oczywiście mapy wbudowane.

Ok chyba znalazłem rozwiązanie, oprócz tego, że trzeba tapnąć zakładkę zapisaną to trzeba tapnąć w pole szukania i tapnąć przycisk szukaj dopier wtedy pokazuje pinezkę w zapisanym miejscu. Natomiast widzę, żę pinezki skojarzone z jakimś konkretnym adresem (a nie zadupiem jakim jest np. jakaś polana w lesie) pokazywane są od razu po tapnięciu zapisanej zakładki.
brunsik

Mój: iPhone 4S
iOS: 5.1.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Nawigacja GPS