Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Trwałe usunięcie simlocka z iPhone'a 4/3GS/3G z Orange

Newsy ze świata Apple, iOS, iPhone, iPad bez OS X i komputerów Mac

Postprzez iAdmin So, 15 maja 2010, 22:39:44

Włóż kartę innego operatora i włącz iTunes, po ok minucie powinien pojawić się komunikat, że iPhone jest odblokowany. Jesli tak nie ma to:
Sarelco napisał(a):orange jeszcze nie zadziałało

i poczekaj, spróbuj później.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez Sarelco So, 15 maja 2010, 23:14:12

iAdmin napisał(a):Włóż kartę innego operatora i włącz iTunes, po ok minucie powinien pojawić się komunikat, że iPhone jest odblokowany.

No to niestety jeszcze nie zadziałało, a co z tego wynika, ORANGE w sprawie zdejmowania SIM-LOCKów z 3gs'a leci w kulki...
iPhone 4 16GB black
Macbook Pro 13'' - Mid 2010
Sarelco

Mój: iPhone 4
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez zebra1975 N, 16 maja 2010, 22:53:43

Sarelco napisał(a):witam,

mam pytanie do osób które już skorzystały z opcji zdjęcia LOCKa w Orange.

Mianowicie jak objawia się zdjęcie blokady? Wykupiłem w salonie orange we wtorek zdjęcie blokady, wczoraj najpóźniej miało to nastąpić, tak zapewniał konsultant w salonie u którego opłacałem usługę, a nadal nic nie mam. Podobno miało się zrobić samo po podłączeniu iphonea do komputera i włączeniu iTunes'a.

Czy wie ktoś może czy cos specjalnego muszę ejszcze zrobić czy po prostu orange jeszcze nie zadziałało w mojej sprawie?

Witam,w moim przypadku komunikat o odblokowaniu pojawił się dopiero po aktualizacji do 3.1.3 wkładanie na próbę kart innych operatorów nic nie dało,iphone był po jb i mi to nie przeszkadzało bo simlock był zdjęty przez blackra1n,już nawet miałem dzwonić do orange ale pojawił się spirit i jak zrobiłem aktualizację to wyskoczył komunikat że iphone odblokowany
zebra1975

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.3.2

Postprzez Sarelco N, 16 maja 2010, 22:57:09

zebra1975 napisał(a):
Witam,w moim przypadku komunikat o odblokowaniu pojawił się dopiero po aktualizacji do 3.1.3 wkładanie na próbę kart innych operatorów nic nie dało,iphone był po jb i mi to nie przeszkadzało bo simlock był zdjęty przez blackra1n,już nawet miałem dzwonić do orange ale pojawił się spirit i jak zrobiłem aktualizację to wyskoczył komunikat że iphone odblokowany
[/quote]

no niestety w moim przypadku nie mam czego aktualizować, bo mam już 3.1.3. więc ciągle mam lock'a :/
iPhone 4 16GB black
Macbook Pro 13'' - Mid 2010
Sarelco

Mój: iPhone 4

Postprzez luk4sz Pn, 17 maja 2010, 00:24:06

Trwa to do tygodnia, czekaj tydzien. Jesli nic sie nie zmieni po tygodniu to lec do orange.
luk4sz

Postprzez zebra1975 Pn, 17 maja 2010, 09:51:59

Sarelco napisał(a):
zebra1975 napisał(a):

no niestety w moim przypadku nie mam czego aktualizować, bo mam już 3.1.3. więc ciągle mam lock'a :/[/quote]

A przed usługą w orange miałeś simlocka czy był już zdjęty przez blackra1n ? Bo ja właśnie tak miałem i odblokowanie przez itunes pojawiło się po aktualizacji jak simlock wrócił
zebra1975

iOS: 4.3.2

Postprzez zulugula22 Pn, 17 maja 2010, 17:51:45

Witam, jestem nowa.mam pytanie jezeli dostane Iphona z USA to czy bd mogla miec swoja polska karte np z orenge?
ja to wyglada zebym mogla ja miec bo jak wiem w stanach sa inne karty? duzo cos takiego kosztuje?
a jak zeby bylo z polskim oprogramowanie?
prosze o odpowiedz:)
pozdrawiam.
zulugula22

Mój: iPod Touch 4G
iOS: -

Postprzez genu Pn, 17 maja 2010, 20:37:54

REGULAMIN FORUM
§1 Zasady ogólne
1. Zanim założysz temat sprawdź używając opcji "Szukaj" czy podobny temat nie był już wcześniej założony, być może już jest na forum odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli jest już temat poruszający Twój problem dopisz się do niego, nie zakładaj drugiego identycznego.

Co znaczy inne karty?? Rozmiar, kolor, cz może o sieć Ci chodzi? Jeśli o sieć, to ściąganie simlocka z nowych iPhonów będzie możliwe; jeśli wierzyć informacjom, w połowie czerwca. Nic nie kosztuje, odpowiedni program i komputer, iPhone ma fabrycznie rózne języki, w tym Polski.
Wszystko do znalezienia na forum, wystarczy :szukaj:
genu

Postprzez zulugula22 Wt, 18 maja 2010, 14:54:55

O rany nie wiedziałam ze to taki problem zeby komus pomóc. dzieki
zulugula22

Mój: iPod Touch 4G
iOS: -

Postprzez genu Wt, 18 maja 2010, 15:08:34

Mylisz pojęcia, tu wszyscy pomagają tym którzy potrzebują pomocy, a nie tym którym nie chcę się kliknąć w :szukaj: tylko wolą zapytać o coś, o czym przez powiedzmy 20 podstron się rozmawia. Tak, jak jest w Twoim przypadku, to nie jest pomoc, to jest podanie wszystkiego pod nos. Widzisz tą subtelną różnicę?
Nie to, że jestem niemiły, nie chcę pomóc, ale skoro jesteś "nowa", to wysoce prawdopodobne jest, że Ci którzy nie są nowi, wcześniej od Ciebie mieli takie problemy i opisali je na forum, prawda? A skoro tak, to jest też możliwe, że kilkanaście razy, już ktoś podał rozwiązanie Twojego problemu. Nie uważasz że to faktycznie jest problem?
genu

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do iOS, iPhone, iPad, Apple News