Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Trwałe usunięcie simlocka z iPhone'a 4/3GS/3G z Orange

Newsy ze świata Apple, iOS, iPhone, iPad bez OS X i komputerów Mac

Postprzez krzysztog Pt, 19 lis 2010, 15:14:41

Dzięki za info.

Sim lock "padł" po ok. 24 godzinach.
Podłączyłem telefon, nawet się nie spostrzegłem wyskoczyła informacja że telefon został odblokowany.

Pozdrawiam
krzysztog

Mój: iPhone 4
iOS: 4.1
Jailbreak: Nie

Postprzez stosko N, 28 lis 2010, 15:41:28

Mam pytanko słyszałem że jak sciągnie się simlocka to po każdym uaktualnieniem oprogramowania simlock wraca? Czy to prawda?
stosko

Mój: iPhone 3G
iOS: 16gb
Jailbreak: Tak

Postprzez mymon N, 28 lis 2010, 15:43:49

jeśli sim-lock jest nieominięty programowo (ultrasn0w) a nowe uaktualnienie zawiera aktualizacje modemu (BB) to niestety TAK
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop

Postprzez siekierar Cz, 2 gru 2010, 18:47:48

Witam wszystkich.

Mam problem, otóż utknąłem z moim iPhonem 3g na BaseBandzie 05.14.02
Cierpliwie czekałem na nowe UltraSnow, gdy wreszcie się ukazało... sami wiecie, nie zamierzam pakować się w BB Ipada...
simlock.pl wydaje się być moją ostatnią deską ratunku. i tu pojawia się moje pytanie, na ich stronie jest możliwa alternatywna metoda zdjęcia Simlocka - wysyłkowa (http://www.simlock.pl/news/2010-12-02/simlock-iphone-3g-3gs/) które jest możliwe na wszystkich ponoć wersjach iOS.
Czy te ich całe ściąganie simlocka nie polega czasami na podniesieniu BB do iPodowego, a następnie użycie poprosu UltraSnow?

Jak to jest?
siekierar

Postprzez bow8 So, 4 gru 2010, 19:30:04

mam pytanko kupiłem iphona 4 4.1 8B117 02.10.04 z USA z sieci AT&T i chciałbym zdjąć simlocka co muszę zrobić z góry dziękuję
bow8

Postprzez siekierar N, 5 gru 2010, 23:05:53

@up Z tego co wiem, nie ma takiej możliwości, nawet simlock.pl nie zdejmują z tej sieci...

BTW. co do mojego powyższego pytania, typ z simlocka.pl mi odpisal na mejla. Otóż to całe ich ściąganie simlocka za 90zł to zwykłe wgrywanie BB z iPada....
Widać, że zwietrzyli łatwą kasę.
siekierar

Postprzez olek1220 Pn, 6 gru 2010, 20:55:50

Jako że właśnie odblokowałem sobie iphona w orange, pragne wszystkim powiedziec że jest to możliwe, i nie ma żadnych problemów. Piszę o tym, ponieważ dużo osób sobie nie zdaje z tego sprawy, i dają zarobić żydom z simlock.pl,mając simlocka właśnie na orange, zamiast podejść do salonu, i zlecić zdjęcia blokady, uiszczając symboliczne(w porównaniu do strony którą podałem wyżej) 61zł .
Potrzebujemy:
1. Naszego iphona
2. fakture, lub ksero faktury, lub dowodu zakupu (ja miałem ksero faktury, nie było żadnych problemów)

Zdjęcie blokady w przypadku telefonu NA FIRME kosztuje 61zł (na osobe prywatną chyba 10zł więcej) zleciłem to dzisiaj koło 14, wpłaciłem 61zł, przyjechałem do domu, podłączyłem do komputera i pokazał mi się komunikat że telefon został odblokowany.

Korzystajcie póki możecie, bo z tego co się dowiedziałem to jest to promocja, bo normalnie ściąganie simlocka w w orange w telefonach na firme jest o wiele wiele droższe... ( stąd zdjęcie w tel na firme tansze niż na os prywatną)
olek1220

iOS: 5.1.1

Postprzez iNarek Pn, 6 gru 2010, 21:02:12

To się sprawdza w przypadku osób, które mają dowód zakupu. Jeżeli nie masz papierka, nie zdejmiesz blokady w Orange ;)
MacBook Pro Retina 13" Early 2015 iPhone 6S 64GB Space Gray iPad Air 2 64GB Gold WiFi + Cellular
iNarek

Mój: iPhone 6
iOS: 10.3.1
Game Center: F0rfiter

Postprzez luk4sz Pn, 6 gru 2010, 21:06:05

I wtedt zostaje simlock.pl, ogołem nie jest to problemem, nie trzeba być właścicielem numeru, wystarczy potwierdzenie zakupu telefonu. Jak się stawiają (często się to zdarza i duża liczba ludzi rezygnuje) to trzeba im wytlumaczyć że to ich obowiązek.
luk4sz

Postprzez iAdmin Wt, 7 gru 2010, 16:19:18

Temat zostaje zablokowany z racji tego, że podpinają się pod niego osoby z różnymi sprawami niezwiązanymi z tematem czyli z simlock.pl

Wszelkie dyskusje na temat simlocków można omawiać w temacie:
Simlockowe dyskusje na temat iPhonów
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do iOS, iPhone, iPad, Apple News