Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Szukasz aplikacji? To jest miejsce na takie pytania

Oprogramowanie do iPhone'a, iPada z App Store i Cydii

Postprzez Iguana So, 26 mar 2011, 17:45:49

a ja szukam aplikacji albo jakiejs modyfikacji cydii dzieki ktorej mozna odtwarzac nieprzerwanie filmiki na iphone bez potrzeby ich ręcznego przełączania.

oraz szukam jeszcze modyfikacji cydii ktora pozwala na wlaczenie zarówno angielskiego jak i polskiego sterowania glosem gdyż np w ipodzie odtwarzam muzyke z zagranicznym tytulem musze go wymowic po POLSKU np zamiast powiedziec "łan repablik" musze powiedziec "ONE REPULIC" albo zamiast "grin dej" musze powiedziec "green day". troche to męczące mowic po polsku znane tytuly...
Google nie boli.

Nokia 5110 ->Sagem MC 940-> Sony J5-> Ericsson T65 -> Siemens S55 -> Samsung SGH-C100 -> Nokia 6610 -> Sony Ericsson K750i -> Soft Sony Ericsson w800i -> Sony Ericsson K800i -> Iphone 2G oraz Iphone 4
Iguana

Mój: iPhone 4S
iOS: 6.1
Jailbreak: Tak

Postprzez tasman N, 27 mar 2011, 21:55:06

Witam,

Panowie, poszukuję jakiejś alternatywy dla programu Cockpit Recorder, coś, żeby mi nagrywało filmik, jak jadę samochodem, a na ten filmik była nałożona moja prędkość. Zna ktoś coś takiego ?
tasman

Mój: iPhone 4
iOS: 4.3
Jailbreak: Nie
Game Center: tasmankrk

Postprzez orbique Pn, 28 mar 2011, 13:40:04

czy jest na iphone'a 4g DARMOWA aplikacja to przeglądania plików office'a? .doc. .pdf .pps ????
taki jakiś ebook reader?
orbique

iOS: 4.2

Postprzez NightWish Pn, 28 mar 2011, 17:29:03

Nie mam problemu ze znalezieniem aplikacji, ale z wyborem odpowiedniej, więc chyba wciąż w temacie .:) Chcę kupić jakąś aplikację do odtwarzania filmów na moim iPhonie, najczęściej w .avi, czasem w matrioszce, .rmvb mnie odstraszało jakoś zawsze. Myślę, że do 3 euro coś się uda znaleźć. Zależy mi na tym, aby te filmy były odtwarzane, jeśli będzie odtwarzał napisy, to już w ogóle będę w 7 niebie. Jak tak patrzyłam po appstore znalazłam 1. BUZZ Player, 2. Oplayer, 3. AVPlayer (ten mi się spodobał osobiście) i 4. CineXPlayer.
Jakieś propozycje, który wybrać? :)

Jeśli post nie jest w temacie, to proszę mnie upomnieć, bo tematy często się dublują, albo kierują się szczegółowymi wytycznymi i zdaję sobie sprawę, że nie jestem nieomylna.
Ostatnio edytowano Pn, 28 mar 2011, 17:30:52 przez NightWish, łącznie edytowano 1 raz
It can't stay the same, revolution is my name...
NightWish

iOS: 5.0

Postprzez iAdmin Pn, 28 mar 2011, 17:34:18

orbique, darmowa i bardzo dobra:
http://itunes.apple.com/pl/app/discover ... 16855?mt=8

NightWish, OPlayer jest przez wielu polecany, jest nawet recenzja FiTzu na forum, opinie w AS także ma dobre więc możesz spróbować tego. Jest wersja Lite, możesz przetestować.

Edit: AVPlayer wygląda bardzo ... ładnie, ale nie miałem przyjemności z niego korzystać więc sie nie wypowiem.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2

Postprzez NightWish Pn, 28 mar 2011, 17:38:37

Dziękuję, a wiesz może coś więcej na temat AvPlayera? ;)

[ ;) < Wyraża zupełnie coś innego niż mam na myśli prawie za każdym razem, argh] borzeu, znowu

EDIT: Thx, może ktoś się wypowie, kto korzystał
Ostatnio edytowano Pn, 28 mar 2011, 17:45:08 przez NightWish, łącznie edytowano 3 razy
It can't stay the same, revolution is my name...
NightWish

iOS: 5.0

Postprzez oldhunter Pn, 28 mar 2011, 17:53:54

Szczerze polecam AVPlayer'a, dla mnie najlepszy odtwarzacz filmów (wiele testowałem ). Działa bardzo płynnie, świetnie radzi sobie z napisami ( w najnowszej wersji ma być dodana obsługa .txt ). Ma Polski interfejs i obsługę multitouch. Ja jestem z niego bardzo zadowolony.
oldhunter

iOS: 7.0.4

Postprzez MajsterSztyk Pn, 28 mar 2011, 18:51:31

Szukam dwóch aplikacji na iPhone'a. Jedna to jakiś klient torrenta, a drugi to odtwarzacz plików z office, jakaś prezentacja, pliki z worda i itd. Byłoby swietnie jeśli program dawalby możliwość wprowadzania poprawek. Istnieje coś takiego?
MajsterSztyk

iOS: 5.1.1

Postprzez orbique Pn, 28 mar 2011, 18:55:59

o dzięki :)
orbique

iOS: 4.2

Postprzez iAdmin Pn, 28 mar 2011, 19:00:10

MajsterSztyk, parę postów wyżej podałem przykład dobrego czytnika plików z office'a.

Do torrentów w App Store? Chyba coś jest, ale nie używam i nie jestem w stanie nic polecić.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do iOS Aplikacje