Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

System pochwał

Postprzez Nosek Cz, 9 wrz 2010, 22:55:36

Nosek napisał(a):Przydałby się na forum jakiś system pochwał i nagród za nie czy coś... może byłoby więcej pomocnych postów niż jakieś bezsensowne odpowiedzi. Bo teraz to w najlepszym wypadku można kartki nie dostać. =]7

A w nagrodę jakieś rangi o fajnych (jajcarskich) nazwach...

Oo... a skoro miałyby być pochwały, to i nagany niech będą, wystawiane przez userów, i w zależności od ilości pochwał/nagan wystawionych przez userów, użytkownik uzyskiwałby jakąś rangę.

Ktoś jest za? Tylko jeżeli ktoś chce pisać "to bez sensu/po co nam to?" itp. to niech lepiej nie pisze nic.
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

Mój: iPhone 5S
iOS: 10.3.3
Jailbreak: Nie
Game Center: Nwerty

Postprzez Lita Cz, 9 wrz 2010, 22:57:41

Nosek, a ja jednak napiszę...

Daj spokój :roll:
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone XS Max 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2017 TB,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cell
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Game Center: Lita13

Postprzez grzyb250 Cz, 9 wrz 2010, 22:58:01

masz pochwalę za nazwę tematu :buahaha:
iPhone 4S bb Free ;)
grzyb250

iOS: 8.4
Jailbreak: Tak

Postprzez FiTzu Cz, 9 wrz 2010, 22:59:35

Ja bym jedynie dodał guziczek "Dzięki, twój post był pomocny" żeby nie musieć usuwać ciągle postów. "Dzięki, działa"
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Game Center: iFiTzu

Postprzez Nosek Cz, 9 wrz 2010, 23:05:05

Tak jak myślałem... 90% użytkowników którzy mają tu jakąś siłę przebicia uważa, że najlepiej nic nie zmieniać nic nie dodawać... A najlepiej to usunąć sporą część funkcji... (np. przycisk "Odpowiedź" =]7)... Ale spoko, serce mi się raduje jak pomyśle, że jak za 30 lat wpiszę w przeglądarce http://forum.myiphone.com.pl to znajdę w sieci miejsce w którym czas się zatrzymał... i może znów się poczuję jak młody facet.

FiTzu napisał(a):Ja bym jedynie dodał guziczek "Dzięki, twój post był pomocny" żeby nie musieć usuwać ciągle postów. "Dzięki, działa"

Przecież o to chodzi.... tylko np. jeżeli na kogoś kliknęło tak 40 osób to zmieni mu się ranga na np. "Pomocnego użyszkodnika" (nazwy rank zależą od inwencji twórczej grupy trzymającej władzę). Dzięki temu nowi użytkownicy wiedzieli kto może gadać z sensem a kto nie, kogo się słuchać a kogo nie, kto ma większe doświadczenie a kto nie, itp.
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

Postprzez luk4sz Cz, 9 wrz 2010, 23:21:50

A ja powiem tylko tyle: BYŁO i to jakieś 10 cm. niżej w tym dziale:

Opcja "Podziękował"

idąc drogą dedukcji, dałbym Ci minusa :P

edit: no może trochę więcej niż 10 cm :P
luk4sz

Postprzez Nosek Cz, 9 wrz 2010, 23:30:23

Faktycznie było... =] Więc nie tylko ja wpadłem na ten "idiotyczny" pomysł...
luk4sz napisał(a):idąc drogą dedukcji, dałbym Ci minusa :P

Nawet nie wiesz jak bym chciał dostać tego minusa =]7 oznaczałoby to w końcu jakąś zmianę na forum... =]

A tak to czasem wydaje mi się, że z tym forum jest jak z krzyżem pod pałacem prezydenckim =]7

Nie wiem jak wy, ale ja jestem już tak znudzony wyglądem forum ze skakałbym pod sufit gdyby zmienił się chociaż odcień szarości :D Który zresztą pasował wyglądem do tematyki w czasach iphona 2G....
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

Postprzez luk4sz Cz, 9 wrz 2010, 23:40:50

Mi tam w sumie obojętna ta opcja, już parę razy pisałem że przydałby się jakieś zmiany. Co z tego będzie to nie wiadomo.
luk4sz

Postprzez sidadam Cz, 9 wrz 2010, 23:41:54

Nosek Forum tworzą zjednoczone osoby ;) tzw iFriends :hmm: A my jesteśmy USER-ami i równierz je kształtujemy i współtworzymy :lol: bo się w nim udzielamy i nas miliony odwiedzających czytają :ok:
Ostatnio edytowano Cz, 9 wrz 2010, 23:44:05 przez sidadam, łącznie edytowano 1 raz
iPhone 6S Plus 64GB Gold
sidadam

Mój: iPhone 6S Plus
iOS: 9.1
Game Center: sidadam

Postprzez luk4sz Cz, 9 wrz 2010, 23:43:43

Nosek napisał(a): serce mi się raduje jak pomyśle, że jak za 30 lat wpiszę w przeglądarce http://forum.myiphone.com.pl to znajdę w sieci miejsce w którym czas się zatrzymał... i może znów się poczuję jak młody facet.

Przynajmniej mamy fajną mobilną stronę na iPhona :)
luk4sz

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do Propozycje zmian