Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

System pochwał

Postprzez iAdmin Pt, 10 wrz 2010, 20:40:32

Logo nie zostało wykonane przez luk4sza.

Dawno, dawno temu wielu niektórzy ostrzegali już to forum (nie pamiętam czy na PW czy publicznie), że nie ma tu piratów i forum nie ma szans..

Nosek, oprócz zmiany wyglądu (to już chyba wyjaśniliśmy) i systemu pochwał (to także wyjaśnione) masz inne pomysły na ożywienie wg. Ciebie, prawie martwego forum?
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez Nosek Pt, 10 wrz 2010, 20:53:30

luk4sz napisał(a): Proponujesz zmianę wyglądu, dostałeś odpowiedź że zmiana jest w trakcie robienia.

Kto tak powiedział? Bo z tego co przeczytałem (chociaż mogłem cos przeoczyć - jestem tylko człowiekiem) to iAdmin tylko stwierdził, że część zmian jest niewidoczna (nie sądzę aby poprawiał skrypterów phpBB - a update to tylko kolejne kilka minut). Chyba, że to logo to wielka zmiana wyglądu.
Ostatnio edytowano Pt, 10 wrz 2010, 21:00:43 przez Nosek, łącznie edytowano 2 razy
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

iOS: 10.3.3
Jailbreak: Nie
Game Center: Nwerty

Postprzez iAdmin Pt, 10 wrz 2010, 20:58:53

Nosek napisał(a):(nie sądzę aby poprawiał skrypterów phpBB - a update to tylko kolejne kilka minut)

Skąd taki wniosek? Gdyby phpBB było idealnie nie byłoby aktualizacji i poprawek od samej grupy phpBB a to tez tylko ludzie.
Zoptymalizowany tez nie jest na tyle dobrze, że nie można nic w tym kierunku zrobić (choćby optymalizacja zapytań do bazy danych).

Jeśli liczysz na boom w stylu nk to można sobie pomarzyć (chyba że np. co setny użytkownik miałby zagwarantowanego nowego iPhone'a 4 32 GB i co setny post tak samo)

Pisałeś o rekordzie online, że jest stary. Zgadza się, ale jest z premiery iOS 3.0 który był przełomowy. W tamtym czasie poza dniem gdy wyszło iOS 3.0 było 30-50 osób online.
Teraz prawie codziennie wieczorami jest 100-130 a że rekordu online nie ma..trudno.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

iOS: 9.0.2

Postprzez Nosek Pt, 10 wrz 2010, 21:00:57

@iAdmin co ty ciągle z tym piractwem? I co z wyglądem bo już się pogubiłem.... Będzie? Nie będzie? Jak będzie to na kiedy? Ja nic nie będę proponował, bo wszystkie moja pomysły są tutaj traktowane jak herezja...

Zaproponował bym "interaktywne logo", w które będą wkomponowana bieżące i najważniejsze wydarzenia ze świata iphone'ów... ale to to może za 100lat bo zmiana obrazka kilka razy w roku to za dużo nowości.
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

Postprzez luk4sz Pt, 10 wrz 2010, 21:01:55

W ogóle jeśli chodzi o wygląd, to szczerze mówiąc to forum wygląda bardzo dobrze. Pokaż mi forum które nie wygląda ponuro i ma przejrzysty wygląd nie będąc również walące po oczach milionami kolorów.
luk4sz

Postprzez mymon Pt, 10 wrz 2010, 21:13:04

Nosek napisał(a):moja dziewczyna nie wchodzi tutaj bo "nie może patrzeć na to forum", za to bardzo chętnie odwiedza myapple.pl
Nosek napisał(a):Nawet nie wiem, nie zaglądam tam....

Czyli Twoja dziewczyna zagląda tam bo jej się bardziej podoba szata graficzna za to Ty wolisz siedzieć tutaj mimo ze
Nosek napisał(a):jest tu smutno i ponuro jak w grobie.

Nosek, nie zrozum mnie zle bo nie mam nic przeciwko zmianie wyglądu forum ale nie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze da to serwisowi kopa - osobiście mi to zwisa
Siedzę na kilku forach i wszystkie wyglądają słabo ale jestem tam z innego powodu.. tego samego dla którego Ty nie zaglądasz na myapple tylko właśnie tutaj
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop

Postprzez Nosek Pt, 10 wrz 2010, 21:24:41

Jeśli chodzi o tematykę iphone to h********* wygląda chyba najlepiej (tematyka tylko jest przykra).
http://forum.xboxonline.pl/ - również wygląda bardzo ładnie, przejrzyście i czytelnie...
Takich przykładów moge podać jeszcze wiele, i to z tych najlepiej wyglądających, forum powinno brać przykład, a nie chwalić się, że wygląda lepiej niż tysiące syfu.

* Z premedytacją wpisałem zły adres.

@mymon
Nie zaglądam tam bo do myiphone.com.pl czuje pewien sentyment... I to właśnie dlatego chcę pomóc dla myiphone.com.pl w odzyskaniu takich userów jak np. moja dziewczyna, proste nie?

Wybór jest prosty:
a) forum pozostanie merytorycznie dobre
b) forum pozostanie merytorycznie dobre a do tego ładne
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

Postprzez mymon Pt, 10 wrz 2010, 21:38:23

to zobacz jak wygląda modmyi.com - wg mnie beznadziejnie ale ile się tam rzeczy przewija... inna sprawa ze ludzi anglojęzycznych jest na święcie znacznie więcej niż mówiących po polsku
Masz racje mówiąc ze może był ładniej i przyjemniej ale nie trafiłeś z tym cofaniem się i umieraniem - z tym w ogóle się nie zgadzam (i jak widać inni tez)

oba serwisy które podałeś jako przykład nie zachwycają ale może jakieś kobiety sie wypowiedzą
(ja do końca studiów łaziłem głownie w czarnych rzeczach a teraz mam kolorowa szafę bo kobieta mi kupuje ubrania :D)
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop

Postprzez Nosek Pt, 10 wrz 2010, 22:03:20

No może przesadziłem z umieraniem... ale forum przeżywa napływ userów tylko w wypadku pojawienia się nowego FW, pojawia się masa nieciekawych i bezsensownych tematów na które już mi się nawet odpisywać nie chce. Tydzień po pojawieniu się JB nowo wypuszczonego softu forum "zapada w sen zimowy" a użytkownicy, którzy robią coś wiecej niż psucie iphone zostają sami, skazani na nudę... mam nadzieję że chociaż game center urozmaici jakoś ten czas.
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

Postprzez FiTzu Pt, 10 wrz 2010, 22:29:07

Ehh, napisałbym coś, ale taka kłótnia nie ma sensu.
Przyznam szczerze, że też popieram trochę Noska w dużych zmianach. Forum zmienia się wizualnie bardzo mało i powoli. Nie mówię, że zmiany wizualne są najważniejsze, bo jest wiele innych rzeczy które są dużo ważniejsze, jak chociażby dopracowanie wersji mobilnej, która może nie jest super piękna, ale za to super szybka...

Nie kłóćcie się, wiemy że Nosek kiedyś trochę tutaj poszalał, ale jak widać chłopak się uspokoił, więc można go potraktować poważniej. To że proponuje zmiany, to nie znaczy że należy od razu wszystkiemu się sprzeciwiać.

Innych opieprzamy, a sami lepsi nie jesteśmy. Więc panowie i panie. Koniec sprzeczek. Przejdźcie do rzeczy i prowadźmy dyskusję na wysokim poziomie.
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Game Center: iFiTzu

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje zmian