Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Spolszczenie do LockInfo.

Polskie lokalizacje dla obcojęzycznych aplikacji

Postprzez max541 So, 14 lis 2009, 22:01:02

Spolszczenie do LockInfo (wer. 1.0): POBIERZ

Opis:
Spolszczenie do LockInfo, przetestowane - działa poprawnie. Proszę o sprawdzenie tłumaczeń znajdujących się w spoilerze oraz jeśli coś jest źle to o zaproponowanie poprawnej ich wersji.
Spoiler:

Ewentualne błędy w spolszczeniu proszę zgłaszać w tym temacie lub na PW.

Opis zmian:
wer. 0.1b: Pierwsza wersja spolszczenia LockInfo, nie testowana - dlatego wersja beta. Spolszczenie powinno działać z tą wersją programu LockInfo: 1.0.115
wer. 0.2: W spolszczeniu poprawione tłumaczenie, przetestowane, i dostosowane do wersji 1.1.9 programu LockInfo. Wydaje mi się, że wszystko jest już w porządku. ;)
wer. 0.3: Wersja spolszczenia przystosowana do najnowszej wersji LockInfo czyli 1.1.14.
wer. 0.4: Dodane spolszczenie do następujących pluginów (wtyczek): TwitterPlugin, 2DoPlugin, WeatherIconPlugin.
wer. 0.5: Poprawione kodowanie w spolszczeniu Plugin-ów.
wer. 0.6: Spolszczenie przystosowane do najnowszej wersji LockInfo czyli 2.0.0-7
wer. 0.7: Spolszczenie przystosowane do najnowszej wersji LockInfo czyli 2.0.2-1. Jeszcze nie testowane.
wer. 0.8: Spolszczenie przystosowane do najnowszej wersji LockInfo czyli 2.1.1.5.
wer. 0.9: Spolszczenie przystosowane do najnowszej wersji LockInfo czyli 2.3.0.9.
wer. 1.0: Spolszczenie przystosowane do najnowszej wersji LockInfo czyli 2.3.1.0.

Instrukcja instalacji:
Pliki z folderu Plugins należy wgrać do następującego folderu w iPhone'ie: /Library/LockInfo/Plugins

Pliki z folderu LockInfoSettings.bundle należy wgrać do następującego folderu w iPhone'ie: /System/Library/PreferenceBundles/LockInfoSettings.bundle

Pliki z folderu Activator należy wgrać do następującego folderu w iPhone'ie: /System/Library/Activator

Autorzy:
Główne tłumaczenie programu: max541
Spolszczenie wykonane przez Grupę iTłumacz.

Uwaga:
Nowe wersje spolszczenia będą pojawiały się w pierwszym poście pod tym samym linkiem.
W opisie zmian pojawi się odpowiednia informacja co zostało zmienione.
"Może bym się zaśmiał, gdybym tylko pamiętał, jak się to robi..."
"I might have laughed, if I had remembered how."
iPhone 3G 8 GB
max541

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Tak

Postprzez max541 N, 2 maja 2010, 23:32:16

Nowa wersja spolszczenia do LockInfo.
iPhone 3G 8 GB
max541

Postprzez qnca Cz, 3 cze 2010, 22:11:53

Mam problem. Wgrałam spolszczenia, wszytsko tak jak opisane wyżej, ale niestety zniknęło mi wszystko z ogólnych, jak tam klikam to nie ma nic :( Mam nadzieje, że wszystko wgrałam jak należy, dla pewności zapytam, ja te pliki miałam wszędzie podmienić tak? Przepraszam, ale jestem w tych sprawach zielona, staram sie dużo czytać na forum, ale czasami lapie mnie bezradność :roll:
qnca

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.3.1

Postprzez discus9 N, 5 wrz 2010, 14:45:30

Witam
"Pliki z folderu Activator należy wgrać do następującego folderu w iPhone'ie: /System/Library/Activator"

Niemam takiego folderu.Natomiast mam w iPhone/liberary/activator/Listeners/com.asman.xxxxxxx itd.
czy to ma być w ten sposób?
W Lock Info zakładka ogólne-pusto,
układ-puste
discus9

Mój: iPhone
iOS: 3GS 5.1

Postprzez FiTzu N, 5 wrz 2010, 17:24:03

discus9, skoro nie masz folderu Activator, to zapewne nie masz zainstalowanego Activatora z Cydii... Służy on m.in. obsłudze InfoShade
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Postprzez max541 N, 5 wrz 2010, 17:40:46

Spolszczenie jest już chyba trochę nieaktualne i ostatnio jakoś powoli zaczęło nawet wcześniej odmawiać posłuszeństwa, tak więc na razie radzę go nie instalować aż do czasu gdy je poprawię (co raczej za szybko się nie zdarzy, nie mam czasu).

FiTzu, jak byś znalazł chwilę czasu to zobaczył byś może czemu to spolszczenie nie działa i je trochę poprawił lub/i uaktualnił? Byłbym bardzo wdzięczny.
iPhone 3G 8 GB
max541

Postprzez diablo-82 Pn, 16 sty 2012, 15:15:05

Czy jest spolszczenie do najnowszego LockInfo 4.0.2.13? Jeśli tak proszę o namiary.
diablo-82

Mój: iPhone 4
iOS: 7.0.4

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Spolszczenia aplikacji