Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Repo] Spolszczenie do Cydii.

Polskie lokalizacje dla obcojęzycznych aplikacji

Postprzez max541 Pt, 10 lip 2009, 01:34:08

Spolszczenie do Cydii (wer.1.2.8): POBIERZ

Opis:
Spolszczony cały program Cydia. Wszystkie funkcje, polecenia itp. Instrukcja instalacji spolszczenia oraz podziękowania dostępna w archiwum zip zawierającym Spolszczenie do Cydii.
Ewentualne błędy w spolszczeniu proszę zgłaszać w tym temacie.

UWAGA: Bardzo proszę o przysyłanie Mi na PW brakujących spolszczeń kategorii/sekcji.

Opis zmian:
wer. 0.1 (beta): Pierwsze w pełni działające spolszczenie do Cydii.
wer. 0.2 (beta): Poprawiona większość poleceń/funkcji, itp. przy pomocy użytkownika forum myiPhone wygrac.
wer. 0.3 (beta): Poprawione różne błędy.
wer. 0.4 (beta): Poprawione duże błędy w pliku Sections_.strings. Spolszczony plik loading.html.
wer. 0.5 (beta): Poprawione dwa błędy w tłumaczeniu, dzięki pomocy użytkownika forum myiPhone luk4sz.
wer. 0.6 (beta): Spolszczony plik Sections.strings. Poprawiony błąd z poprzedniej wersji spolszczenie 0.5 (beta) - (ładowywanie)
wer. 0.7 (RC): Wprowadzone zmiany zaproponowane przez luk4sz.
wer. 0.8 (RC): Poprawione pliki: Info.plist, loading.html, storage.html, storage.js, oraz dodane kilka spolszczeń sekcji. Poprawki są m.in. w zakładce Zarządzaj -> Pamięć, w końcu mamy polskie litery.
wer. 0.9 (RTM): Zmienione tłumaczenie kilku poleceń, zaproponowane przez FiTzu.
wer. 1.0: Zmienione tłumaczenia kilka poleceń i sekcji (teraz kategorii). Poprawiona instalacja. Nie trzeba teraz nadpisywać pliku Info.plist. Oraz rozwiązany problem ze znikaniem Cydii.
wer. 1.1: Spolszczenie przystosowane do wersji Cydii 1.0.3044-65. Czyli dodane kilka poleceń, dwa usunięte itd.
wer. 1.1.1: Drobne poprawki w spolszczeniu. Spolszczony plik signature.html.
wer. 1.1.2: Kolejne poprawki w spolszczeniu. Dodane nowe kategorie.
wer. 1.2: Większa ilość poprawek spolszczenia. Dodane kolejne kategorie.
wer. 1.2.1: Kolejne tym razem drobne poprawki w spolszczeniu oraz dodane kilka nowych kategorii. Spolszczenie wciąż działa poprawnie z najnowszą wersją Cydii czyli 1.0.3044-66. Oraz dobra wiadomość, spolszczenie zostało dodane na repozytorium MyIphone. (Czyli koniec zabawy z samodzielnym wgrywaniem plików do odpowiedniego miejsca w iPhone'ie - będzie mi tego brakowało ;))
wer. 1.2.2: Dodane spolszczenie „Featured Themes” oraz „Reorganizing”.
wer. 1.2.3: Poprawione literówki w spolszczeniu.
wer. 1.2.4: Dodane spolszczenie „Loading Changes” (jeśli nie działa, to przynajmniej dodałem polecenie do Localizable.strings, które powinno to robić, może w następnej wersji programu saurik doda taką możliwość) oraz zmienione tłumaczenie: „Aplikacje komercyjne” -> „Płatne aplikacje”
wer. 1.2.5: Dodane spolszczenie do „Find Cydia on Facebook” (jeśli nie działa, to przynajmniej dodałem polecenie do Localizable.strings, które powinno to robić, może w następnej wersji programu saurik doda taką możliwość)
wer. 1.2.6: Dodane spolszczenie Kategorii: Aplikacja SMS (Application SMS) i Programista (Developer) oraz zmienione „O” na na „O Cydii”.
wer. 1.2.7: Dodane spolszczenie Kategorii: Czcionki (Fonts) oraz paru innych, oraz dodanie kilku spolszczeń poleceń w programie (które powinny działać, lecz tak nie jest – może w kolejnej wersji Cydii saurik doda taką możliwość)
wer. 1.2.8: Uaktualniono spolszczenie do wersji Cydii 1.1.1, przepraszam za opóźnienie.

Autorzy:
Główne tłumaczenie programu: max541
Różnego rodzaju poprawki w tłumaczeniu: wygrac, luk4sz, FiTzu

Uwaga:
Nowe wersje spolszczenia będą pojawiały się w pierwszym poście pod tym samym linkiem.
W opisie zmian pojawi się odpowiednia informacja co zostało zmienione.
"Może bym się zaśmiał, gdybym tylko pamiętał, jak się to robi..."
"I might have laughed, if I had remembered how."
iPhone 3G 8 GB
max541

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Tak

Postprzez sokół Pt, 10 lip 2009, 08:47:10

Z ciekawości zobaczę co to... choć cydia chyba nie jest taka straszna w "obcym" języku :)

Bardziej przydałoby mi się spolszczenie do memtool, a dokładnie do zakładki "more" ;)

mimo wszystko sprawdzę plik i gratuluje roboty :)
sokół

Mój: iPad 2
iOS: 5.0.1

Postprzez max541 Pt, 10 lip 2009, 09:25:26

Mam nadzieję, że przyda się komuś to spolszczenie. Ewentualne błędy proszę Mi zgłaszać a ja je w miarę możliwości (czasu itp.) postaram się poprawić.

PS. Jeśli ktoś potrzebuje tłumaczenia innego programu to proszę mi to również zgłosić (tylko aby grzecznie ;)). To ja postaram się w miarę możliwości (czasu itp.) przetłumaczyć go. (tylko nie liczcie, że spolszczenie będzie dostępne od razu - ja też jestem człowiekiem ;))
iPhone 3G 8 GB
max541

Postprzez wygrac Pt, 10 lip 2009, 14:29:31

Swietna robota! Drażni mnie właśnie, że wszystko tłumaczą ludzie na wszystkie języki a my w Polsce to nic. Podesłałem na maila dodatkowe tłumaczenie plus kilka poprawek, mam nadzieje, że coś się przyda ;]

A co do innego tłumaczenia... to może appstore ? ;]
wygrac

Postprzez max541 Pt, 10 lip 2009, 15:34:24

wygrac bardzo dziękuję za pomoc w tłumaczeniu, oczywiście, że skorzystam i poprawię. Dzisiaj pojawi się wer.0.2(beta) spolszczenia. Proszę też innych użytkowników, żeby się trochę zaangażowali i poprawili (lub podpowiedzieli co poprawić) tak jak to uczynił wygrac bardzo dziękuję za współpracę.
iPhone 3G 8 GB
max541

Postprzez FiFaa Pt, 10 lip 2009, 19:12:53

Bardzo użyteczne i zadziałało bez problemów
Graty dla ciebie i +
Nie pisz do mnie na PW , 99% odpowiedzi jest już na forum ...
FiFaa

iOS: 3.0

Postprzez vito N, 12 lip 2009, 22:20:44

Swietna robota.wiecej takich ludzi w tym naszym polskim lekko zalienowanym Iphonowskim forum.Thx
vito

iOS: 2.2.1

Postprzez FiTzu Wt, 14 lip 2009, 19:22:23

max541, proponuję, po wersji finalnej wpuścić to na repo.
Zaraz testuję.
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Postprzez luk4sz Wt, 14 lip 2009, 19:27:07

Też testuje, jak mam telefon to moge się pobawić :D

edit: Wysłałem Ci swoje uwagi PW :)
luk4sz

Postprzez max541 Wt, 14 lip 2009, 22:53:20

Dziękuję za pomoc oraz współpracę luk4sz.

PS. Nie wiem czy brać się za spolszczanie Sekcji, czy zostawić tak jak jest (czyli po angielsku) jeśli mam przetłumaczyć to potrzebuję pomocy. Z góry dziękuję za pomoc. Jeśli będzie zainteresowanie to proszę skontaktować się ze mną na PW, muszę przesłać poprawiony trochę plik Sections.lproj.

PS2. W przypadku gdy spolszczenie do Sekcji nie będzie, to spolszczanie Cydii będzie na ukończeniu. Wypuszczę jeszcze wersję 0.5 (beta) ( z ostatnimi poprawkami) a niedługo później (określę czas do proponowanie poprawek) i wypuszczę wersję finalną. Oczywiście wersja finalna też będzie poprawiana jeśli znajdą się jakieś błędy w spolszczeniu.
iPhone 3G 8 GB
max541

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do Spolszczenia aplikacji