Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Użytkowe] Smart SMS PL (v1.0)

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez iAdmin Pt, 8 sty 2010, 00:19:55

Smart SMS PL

Kategoria: Użytkowe
Wersja: 1.0
Cena: 2,39 €
Rozmiar: 0,2 MB
Wymagania: iPhone lub iPod Touch, OS 3.1.2
Link bezośredni do AppStore:klik

Screeny:
Spoiler:

Opis aplikacji:
Standardowa aplikacja do wysyłania wiadomości na iPhonie nie jest wyposażona w licznik znaków, który dla osób wysyłających dużo wiadomości tekstowych jest bardzo ważny.

Wprawdzie alternatywne aplikacje do obsługi wiadomości mają taką możliwość (i dużo więcej) ale nie są one dostępne w App Store tylko dopiero po odblokowaniu iPhone'a.

Do App Store trafił niedawno program Smart SMS PL, który częściowo rozwiązuje powyższy problem na nie złamanych iPhone'ach.

Dlaczego tylko częściowo?

Otóż Apple nie opublikuje w swoim sklepie aplikacji powielającej podstawowe funkcje, tj. wiadomości czy np. odtwarzacza multimediów jakim jest iPod.

Smart SMS PL to osobna aplikacja, w której możemy wpisać tekst wiadomości i poddać go edycji.
Do dyspozycji mamy kilka możliwości: pozbycie się polskich znaków diakrytycznych, likwidacja spacji między wyrazami oraz zamiana pierwszej litery każdego wyrazu na dużą.

Smart SMS PL wyposażony jest również w licznik znaków.

W momencie, gdy tekst jest już odpowiednio obrobiony wybieramy przycisk "Wyślij SMS".

Aplikacja nie może sama wysłać wiadomości (ograniczenia Apple), ale po naciśnięciu powyższego przycisku tekst automatycznie kopiowany jest do schowka i otwierana jest domyślna aplikacja "Wiadomości".

Teraz pozostaje nam wybrać docelowego odbiorcę, wkleić tekst i wysłać wiadomość.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez ucantstop So, 9 sty 2010, 23:21:41

a przy okazji zapytam,
jakie są inne sposoby (najlepiej darmowe) usunięcia polskich znaków z SMS'ów ? Wiem, że można wyłączyć autokorekte, ale chciałbym ją zostawić.
Pozostaje poprawka z Cydii, tej jednak nie mogłem znaleść. Ma ktoś namiary na działające źródło ?
ucantstop

Postprzez iAdmin N, 10 sty 2010, 00:57:27

Z tego co pamiętam to biteSMS ma możliwość automatycznego zamieniania znaków na "bezogonkowe"
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez FiTzu N, 10 sty 2010, 00:59:24

ucantstop napisał(a):Pozostaje poprawka z Cydii, tej jednak nie mogłem znaleść. Ma ktoś namiary na działające źródło ?

Repo i-apps chyba też już padło, więc póki co mamy jedynie nasze repo forumowe z polskich :/ Gdzieś na forum MyApple mają wszystkie paczki do pobrania na kompa i ręcznej instalacji.
ucantstop napisał(a):jakie są inne sposoby (najlepiej darmowe) usunięcia polskich znaków z SMS'ów ?

Nie ma darmowych już. Ja osobiście polecam biteSMS. Usuwa ogonki samodzielnie, jeśli wpłynie to na ilość wysyłanych wiadomości. Niestety płatne, ale warto.
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore