Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[użytkowa] Shopping Lists Manager

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez sebmal So, 8 sty 2011, 18:21:00

Shopping Lists Manager

Kategoria: użytkowe
Wersja: 3.5
Cena: Darmowa
Rozmiar: 1.4 MB
Wymagania: iPhone, iPod, iPad (minimum iOS 3.0)
Link bezpośredni do AppStore: klik

Screeny:
Obrazek


Opis aplikacji:
Bardzo fajny i prosty program do zarządzania listami zakupów. To co odróżnia go od wielu innych podobnych programów, to przejrzysty i wygodny interfejs oraz możliwość synchronizowania list zakupów z innymi użytkownikami tego programu, w tym także korzystających z innych systemów operacyjnych (Symbian, Java, Windows Phone). Oczywiście możemy łatwo i przyjemnie zarządzać dwoma lub więcej różnymi listami zakupów, idealne rozwiązanie jeśli planujemy zakupy w wielu sklepach lub jeśli chcemy podzielić nasze przyszłe zakupy na różne grupy i kategorie.
Listy zakupów można także tworzyć na swoim komputerze i automatycznie synchronizować je w urządzeniach – idealnie w sytuacji kiedy żona wysłała nas na zakupy, po czym jeszcze przypomniało się jej kolejnych kilka rzeczy do kupienia. Tak samo możemy wyjść na zakupy w całą rodziną, każda osoba posiada wspólną listę zakupów na swoim urządzeniu i śledzi na bieżąco co już zostało kupione.
sebmal
 
Posty: 46
Dołączył(a): Śr, 20 paź 2010, 22:48:13
Mój: iPhone 4
iOS: 5.0
Jailbreak: Nie
Game Center: sebmal


Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron