Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Program] SBSettings

Szczegółowe, ze screenami, ustawieniami itp. opisy aplikacji z Cydii (ogólnie po JB)

Postprzez FiTzu Wt, 16 gru 2008, 21:08:13

SBSettings

Kategoria: Program
Wersja: v1.06
Dostępne w: Cydia, repo BigBoss & Planet-iPhones
Cena: Darmowa
Rozmiar: ??
Wymagania: ??

Screeny:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Pierwsze 2 screeny to Theme Leopard SBSettings, ostatni - Glass

Opis aplikacji:
Aplikacja zastępuje BossPrefs. Posiada nawet chyba więcej funkcji.
Uruchamiana poprzez przesunięcie palcem, lub "tapnięcie" dwoma palcami w górny pasek na ekranie iPhone'a.
Posiada również Dock do którego można wrzucić aplikacje których nie używamy zbyt często, albo inne np. FontSwap, Categories, PocketTouch, Backgrounds, Settings itp.
Można ją włączyć w każdej chwili w ten sam sposób i uruchomić np. Fast Notes - (ja tego używam do przepisywania kodów z Prince of Persia)
Poza tym posiada to samo co BossPrefs.

Wyszła aktualizacja 2.99 (ostatnia zapewne przed fw 3.0), co daje:
- więcej łatek/przełączników (dotychczas było max 12) - działa jedyne na fw 3.0
- adaptacja do 3.0 (tylko że narazie nie działa na "typowym JB") - nie kumam tego...
- Można wrzucić na Statusbar również datę i wolną pamięć
- poprawiona łatka EDGE i SSH (może teraz 3G będzie działać bez EDGE...)
- poprawiona łątka wifi, airplane mode - działa na 3.0 (wcześniej nie działała)
- dodana możliwość pojedynczego "tapnięcia" na statusbar w celu zamknięcia (przycisk HOME włącza na 3.0 szukanie ponoć)
- możliwość ustawienia łatek wg. własnego widzi-mi-się (dotychczas było możliwe tylko jedno ustawienie)
- dodany menadżer dodatków/wyjątków do Mobile Substrate umożliwiający włączanie/wyłączanie pojedynczych wyjątków
- dodana możliwość ustawienia procentowego zasięgu wi-fi oraz sieci GSM
- dodana możliwość pokazywania daty oraz wolnej pamięci na statusbar (rewelacja)
- jedno czego nie rozumiem :P
- możliwość włączenia/wyłączenia działania SBS na Lockscreen'ie, podczas połączeń(w końcu!)
- poprawiona szybkość

Dla softów 3.x.x wyłączcie łatki EDGE i 3G Toggle. Zastępuje je nowe poprawione Data Toggle do pobrania osobno. Choć zapewne przy następnych aktualizacjach SBS pojawi się w standardzie. Dla softów 2.x.x lepiej używać starszych łatek, bo z kolei tutaj Data Toggle może nie działać poprawnie

Przydatne łatki(poza tymi w podstawowej paczce):
# Autolock SBSettings - włączanie/wyłączanie automatycznego wygaszania ekranu
# Close Button Widget - jeśli twój przycisk "HOME" nawala - to to coś dla ciebie
# Fast Notes - szybkie notatki, które dzięki Clippy/hClipboard są jeszcze bardziej przydatne, bo nie trzeba ich przepisywać
# iPod Widget - Play/Pause iPod z poziomu SBS
# Keep Awake - pozwala na utrzymanie połączenia wi-fi po wygaszeniu ekranu <- w końcu bez insomnii!!
# Location Services - usługi lokalizacji, czyli włącz/wyłącz moduł GPS
# Processes - procesy w tle oraz ich wyłączanie
# SBSettings Scrobble Toggle - dla użytkowników Last.fm - chyba nie trzeba tłumaczyć
# Useragent Faker - pozwala na przeglądanie stron w "normalnym" formacie (np. YouTube zamiast YouTube Mobile)
# Volume Slider Widget - regulacja głośności
# Insimnia Toggle jednym słowem - usuwamy ikonkę Insomnii ze SpringBoard i zarządzamy via SBS
# Safari Download Toggle
# Autocorrection SBSettings - włączanie i wyłączanie autokorekty
# Calculator Widget - wbudowany kalkulatorek do SBS
# Inspell SBSettings Toggle - włączanie i wyłączanie Inspell(podkreśla niepoprawne słowa), wymaga zainstalowanego Inspell
# Push SBSettings Toggle - to co w ustawieniach. Wyłączanie = "fetch".
# QuickShottr SBSettings Toggle - wyłączanie/włączanie automatycznego wysyłania zrobionych zrzutów ekranu na serwer ImageShack
# SBSettings ultrasn0w Toggle i SBSettings yellowsn0w Toggle - włączanie/wyłączanie simlocka
# fakeAPN możliwość ustawienia poprawnych i błędnych ustawień APN za pomocą jednego kliknięcia
# Rotation Inhibitor blokuje automatyczne obracanie się ekranu po ustawieniu go poziomo
# VoiceMailBlock blokuje pocztę głosową, a mianowicie jej guziczek w Telefon, pewnie każdemu z was zdarzyło się go kiedyś nacisnąć przypadkiem...
# SMS Alerts dodatek do BiteSMS(instalowane razem z BiteSMS od wersji 4.5) blokujący okienka przychodzących wiadomości SMS
# AS SBSettings Toggle wyłączanie i wyłączanie trybu cichego. Wymaga aplikacji "Auto Silent"
# Bluetooth Mono SBSettings Toggle pozwala na przesyłanie dźwięku do pojedynczych słuchawek bluetooth, dzięki temu możemy korzystać z Fring'a, Skype'a i iPod'a na pojedynczej słuchawce bluetooth
# Push Notifications SBSettings Toggle włączanie i wyłączanie powiadomień Push
# SBSettings Tethering Toggle lub SBSettings Tether Togglewłączanie i wyłącznie Modemu. Jeśli chcesz użyć iPhone jako modemu bluetooth, to łatkę Bluetooth włączasz po włączeniu tej. Jeśli nie masz skonfigurowanego modemu, to wcześniej musisz to zrobić. Jeśli modem działał normalnie do tej pory, to tym przełącznikiem włączasz go i wyłączasz
# SBSettings VPN Toggle wyłacznie i włączanie usługi VPN
# SBSilent Toggle wyłączanie i włączanie trybu cichego. Przydatne, jeśli zepsujemy sobie boczny przełącznik
# Wiki2Touch SBSettings Toggle włączanie i wyłączanie serwera wiki2touch
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Postprzez Jacek6663 So, 20 gru 2008, 21:25:34

czyli SBSettings jest lepsze od boss... bo ma więcej funkcji a są jeszcze jakieś inne bardziej rozbudowane czy ten jest najlepszy ?
Jacek6663

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.1.3
Jailbreak: Tak

Postprzez FiTzu So, 20 gru 2008, 22:51:29

nie tyle lepsze co właściwie to samo, tyle ze troche rozbudowane, no i dodatki mozna zassac z cydii do tego, których też jest masa
FiTzu

Postprzez lioleon Cz, 1 sty 2009, 02:31:54

Nie wiem co jest grane ale instaluje to oprogramowanie, ale niestety nic mi się nie wyświetla nic się nie zmienia, tak jakby nie działało albo się nie zainstalowało Co to może być za problem.?
lioleon

iOS: 2.1

Postprzez FiTzu Cz, 1 sty 2009, 14:50:22

uruchamiasz poprzez przesunięcie palcem po górnej części ekranu

albo po prostu zainstaluj jeszcze raz aż się uda
FiTzu

Postprzez lioleon Cz, 1 sty 2009, 22:53:19

Instaluje już któryś raz z kolei i ciągle to samo, podobnie jak z motywami do Winterboard instalują się ale w ustawieniach ich nie widać, coś z trą CYDIA-a jest nie tak albo z moim IP
lioleon

Postprzez Lita Cz, 1 sty 2009, 23:39:21

ale SBSettings nie widać w ustawieniach ani nie ma to ikonki. Musisz przejechać palcem wzdłuż status bar (pasek gdzie masz baterię i zasięg) z lewej do prawej. Czasem trzeba kilka razy bo potrafi nie załapać za pierwszym.
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

iOS: 10.2.1ß
Game Center: Lita13

Postprzez lioleon Pt, 2 sty 2009, 23:54:29

Wiem o co chodzi ale znalazłem problem, coś miałem nie tak z siecią WI-FI zaczynało ściągać oprogramowanie ale nie kończyło i w ogóle się nie instalowało, niektóre małe programiki szły jak coś ważyło więcej to były problemy. Teraz mam OK dzięki za chęci
lioleon

Postprzez beer2 N, 4 sty 2009, 22:04:15

A ja mam taki dziwny problem z sbsettings na iphonie 2g tzn. gdy go próbuje ściągnąć z cydii to ten paseczek niebieski na dole wiesza się i napisy które powinny się wyświetlać w ogóle nie wyskakują (te nad tym paseczkiem), później wyskakuje niby restart spring board, ale porgram nie działa a jak wchodze w cydie i go odnajduje to mi na gorze w prawym rogu pisze install a nie modyfi O.o, oznacza wiec to ze program w ogóle się nie insraluje... Na iPhonie 3g nie mam takiego problemu... Bardzo bym o pomoc prosił

O juz sie zaintalowal, po pieciu restartach telefonu w koncu sie sciagnal i zainstalowal ;)
beer2

Mój: iPad
iOS: 2.2.1

Postprzez FiTzu Pt, 27 lut 2009, 13:43:29

Pojawiła się genialna łatka do SBS - Keep Awake, która utrzymuje połączenie wi-fi, po wygaszeniu się ekranu - w końcu można będzie pozbyć się insomnii!!

Za to zauważyłem jeden minius SBS - po takim czasie :P - otóż jak można wywnioskować z 4 screena w pierwszym poście, albo np. z tego:
Obrazek
czyli jednym słowem można mieć jedynie 12 łatek włączonych na raz :/
Chyba będę musiał napisać maila do autora...
FiTzu

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do Recenzje App z Cydii