Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Samsung Galaxy S IV - mamy pierwsze wideo

Nowinki ze świata nowoczesnych technologii, ale nie dotyczące bezpośrednio iPhone'a czy Apple

Postprzez zibi2 Wt, 12 mar 2013, 19:31:52

Zdaję sobie sprawę z faktu, iż większość z was wymiotuje już na samą wzmiankę o nowym flagowcu Samsunga - Galaxy S IV. Informacje na temat kolejnego smartfona ze stajni koreańskiej firmy zalewają nas ostatnio z każdej strony i coś mi podpowiada, że nie ustaną jeszcze przez kilka dobrych dni. A skoro tak - pora na ich kolejną, tym razem naprawdę smakowitą porcję. Chińczycy z forum 52Samsung opublikowali pierwszy filmik ukazujący GS IV w absolutnie pełnej krasie.

Choć doniesienia z Azji warto potraktować z przynajmniej lekkim przymrużeniem oka – trudno nie zauważyć, że treść wszystkich ostatnich przecieków zaczyna układać się w logiczną całość. Urządzenie widoczne na poniższym filmiku wygląda w zasadzie identycznie, jak smartfon z publikowanych ostatnio zdjęć i grafik, a front słuchawki zdaje się przypominać skrawek telefonu, którego fotkę opublikował dziś Samsung na swoim oficjalnym Twitterze. Wydaje się więc bardzo prawdopodobnym, iż właśnie tak będzie wyglądać nowy, jeszcze mocniejszy (choć odrobinę lagujący) Galaxy S IV. Zobaczcie sami.Gwoli krótkiego przypomnienia – według doniesień Chińczyków, widoczne na powyższym filmiku urządzenie dysponuje 5-calowym ekranem SuperAMOLED o rozdzielczości 1920×1080 pikseli, wspieranym 2 GB-ami RAM-u, ośmiordzeniowym procesorem Exynos Octa o częstotliwości taktowania 1,8 GHz, 13-megapikselową kamerą i aż dwoma slotami na karty SIM. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.2.1 Jelly Bean.

I jak? Podoba wam się? Zaskoczeni? wp.pl
Ostatnio edytowano Pt, 15 mar 2013, 15:04:28 przez zibi2, łącznie edytowano 4 razy
zibi2

Mój: iPhone 6S
iOS: 10
Jailbreak: Tak

Postprzez tetil Wt, 12 mar 2013, 19:46:06

Heh 8 rdzeni a laguje gorzej od mojego starego 3G. Po drugie slyszalem, ze w nowym galaxy ma byc ekran w innej technologii niz super amoled.
tetil

Mój: iPhone 6
iOS: 8.4.1
Jailbreak: Nie

Postprzez iAdmin Wt, 12 mar 2013, 19:49:40

Odgrzewany kotlet, nic nowego w porównaniu z SGS3 :crazy: :P
Ekran ma być podobno jakiś Super LCD, bo full HD w super amoledzie jest ciężkie do wykonania a przecież trzeba iść ślepo owczym pędem za innymi i wrzucać w 5 calach rozdzielczość full HD, czysta głupota.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2

Postprzez albartos Wt, 12 mar 2013, 20:25:20

No jasne, wspomnienie o Samsungu i od razu zaczyna się plucie żółcią.

-Po pierwsze to przecieki więc ciężko mówić o jakichkolwiek pewnych informacjach.
-Po drugie (niech już to okaże się prawdą) byłby to kotlet odgrzany w taki sam sposób jak iPhone 5. A nawet nieco lepiej, ponieważ rzekomo wraz z SGS4 mają być pokazane nowe funkcje sterowania wzrokiem, podczas gdy iP 5 wprowadził tylko możliwość robienia panoram i zmienił kolorki niektórych aplikacji. Przypominam też, że wprowadzenie ekranu SLCD oznaczałoby użycie podobnej technologii co w naszej kochanej Retinie :P.
-A po trzecie pisanie o lagowaniu Androida w topowych telefonach sugeruje, że osoba wypowiadająca się nigdy nie miała w rekach takiego urządzenia. No chyba, że ktoś nie odróżnia mniejszej płynności animacji od opóźnień w działaniu. Oczywiście piszę tu o telefonie wypuszczonym na rynek, a nie prototypie.

Sorki, nie jestem fanem Androida, ale wypadało by pewną rzetelność zachować.
albartos

Mój: brak
iOS: 0.0.0

Postprzez iAdmin Wt, 12 mar 2013, 20:32:03

albartos napisał(a):Po drugie (niech już to okaże się prawdą) byłby to kotlet odgrzany w taki sam sposób jak iPhone 5.

Wiem, dlatego z przekąsem napisałem to samo o SGS.
Z ostateczną opinią wstrzymam się do czwartku, czyli dniu premiery SGS4
Pomagam TYLKO na forum.

iAdmin
Administrator

Postprzez edward Wt, 12 mar 2013, 20:34:59

Ale lagi he he
iPhone 7 Rose Gold-32giga iOS 10.0.2
edward

Mój: iPhone 7
iOS: 10.0.2
Game Center: szwarc

Postprzez greg3053 Wt, 12 mar 2013, 21:34:13

Moze i bedzie tak wygladal, ale beda tez sprzedawac te podroby na targu po kilkaset slotych i pewnie nie jeden da sie naciagnac.
greg3053

Postprzez przemko27vr4 Wt, 12 mar 2013, 22:02:50

Panowie ,my tu gadu gadu ale lepiej bylo by dla apple jakby postaral sie lepiej z najnowsza odslona naszego telefonu bo bedzie lipa na calej linii. I tak androidowcy smieja sie z ostatniego ip5 lecz po czesci maja racje i sie z nimi zgodze. konkurencja nie spi i to widac w przypadku chociazby htc.Osobiscie tez zygac mi sie chce jak widze ahy i ehy na temat samsunga poniewaz fanboye podniecaja sie iloscia 8 rdzeni nie majac zielonego pojecia ze w rzeczywistosci jest to 2x4 lecz marketing zrobi swoje, wykonanie jak z taniego chinola za 500zl tez nie oszolamia lecz niektorzy tak slepo patrza w galaxy jak niektorzy w iphona. Tak czy siak po co podniecanie sie tymi rdzeniami i innymi czerstwymi danymi jak i tak polowa z tego nie wie jak to wykorzystac. Dla mnie wystarczy to co mam w ip4s dopoki wszystko ladnie i sprawnie smiga,nie potrzebuje tych 8 rdzeni :-)
przemko27vr4

Mój: iPhone 4S
iOS: 5.1

Postprzez agalin Wt, 12 mar 2013, 22:31:47

Co do ośmiu rdzeni... To dopiero jest chwyt marketingowy... Cała ta technologia BIG.little jest śmieszna jak dla mnie :p 4 rdzenie na power i 4 na oszczędzanie energii... Pierwsze - powiedzmy, że zrozumiałe. Ale drugie... Skoro do OSZCZĘDZANIA to po co aż 4? Jakoś lepszym pomysłem dla mnie jest Tegra... :hmm: Mnie zastanawia co by się stało, gdyby Apple zapowiedziało keynote i powiedziało, że będzie m. in. nowy tel. w dniu premiery SGS IV... O czym by było głośniej... :crazy:
2012-07-18 Przyjechał kurier z Orange z nowym iPhone 4s Black... NARESZCIE! :D
2016-03-31 Przesiadka na 6s Space Grey.
agalin

Mój: iPhone 6S
iOS: 9.3.1
Game Center: Agalino

Postprzez iAdmin Wt, 12 mar 2013, 22:41:35

Apple nie musi się do takich chwytów zniżać :P Keynote będzie wtedy gdy będą gotowi. Wyścig idiotów na rdzenie, piksele nam nie grozi, bo nie tędy droga. Tylko iOS mógłby być wzbogacony o funkcjonalność kilku tweaków z Cydii a nic więcej do szczęścia mi potrzebne nie będzie w telefonie:P

SGS tonie powoli przez plastik i coraz większe wymiary, już SGS3 okazał się dla wielu za wielki, a SGS4 będzie jeszcze większy.
Co z tego, że Samsung sprzedaje więcej ilościowo jak jego produkty są po prostu gorsze jakościowo i brzydsze. Jeśli SGS4 nadal będzie ociekał plastikiem to będzie to moim zdaniem kompletna klapa w dobie highendowych, metalowych smartfonów, co nie oznacza, że nie zejdzie z półek w ilościach kilku mln.

Podoba mi się ruch HTC, model One wygląda nawet ładnie tylko jakoś tak iPhone'm 5 mi zalatuje.
Pomagam TYLKO na forum.

iAdmin
Administrator

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do Technology News