Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Tweak] RecordMyScreen

Szczegółowe, ze screenami, ustawieniami itp. opisy aplikacji z Cydii (ogólnie po JB)

Postprzez edward N, 29 gru 2013, 01:51:52

RecordMyScreen

Kategoria: System
Wersja: 1.0.0
Cena: Darmowa
Dostępna w: Cydia Repo: BigBoss
Rozmiar: 276110 bytes

Wymagania: firmware (>= 5.0), gsc.armv7

Screeny:

Opis aplikacji:
RecordMyScreen to świetna darmowa alternatywa programu do nagrywania obrazu z naszego pulpitu iPhone ,iPad.
Wiadomo jest że jeden z lepszych tego typu programów jest Display Recorder ,który na chwilę obecną nie jest dostosowany do iOS 7. A Display Recorder jest na dodatek płatny.
RecordMyScreen jest o tyle lepszy że działa na iOS 7 i testowany był na iPhone 5 w moim przypadku.
Jest swietnie zoptymalizowany i bardzo prosty w obsłudze.Jedyny minus to tylko że nie można po nagraniu filmu wysłac go do YouTube bezpośrednio z iUrządzenia.
Ale mam nadzieję że program bedzie rozwijany i tą funkcję otrzyma.
Zalety tego programu że nagrywa naprawdę w dobrej jakości i nie zabiera tyle miejsca MB jak Display Recorder.
A mianowicie nagranie np 5 minut przez Display Recorder zajmuje około 300-400 MB.
A nagranie np 5 minut przez RecordMyScreen zajmuje około 200MB

Program nie przycina nie spowalnia nagrywania jest poprostu świetny.
Nagrany filmik znajdziemy w var/mobile/Documents w formacie mov.
Odpalamy WINSCP i po znalezieniu filmiku wrzucamy go na pulpit kompa.
Oczywiscie program potrzebuje małe poprawki w nagrywaniu dźwięku myślę że przy następnej aktualizacji to się stanie.
Polecam wszystkim tym co zawsze chcieli miec taki program a nie chcieli płacić.
Działanie RecordMyScreen widać na filmiku ,który jest nagrany bezposrednio z iPhone 5.
iPhone 7 Rose Gold-32giga iOS 10.0.2
edward

Mój: iPhone 7
iOS: 10.0.2
Jailbreak: Nie
Game Center: szwarc

Postprzez Mariooloo So, 15 lut 2014, 14:01:29

edward , nagrywałeś filmiki Recorderem ?? bo u mnie nie nagrywa w kolorze i tnie się strasznie nagranie...
RecordMyScreen , na filmiku zauważyłem :)
Mariooloo

Mój: iPhone 6 Plus
iOS: 8.3
Jailbreak: Tak
Game Center: Mariooloo

Postprzez edward So, 15 lut 2014, 15:06:44

Tak RecordMyScreen. Ale zależy jaką wersję masz? Bo są 2 wersje i nagrywam tylko na iPhone bo na iPad nie działa dobrze. No i za bardzo głosu ta apka nie nagrywa :bezradny:
Ja mam tą wersję
RecordMyScreen (Tweak) wersja 3.1-4 i mam to na iPhone 5 Global

Zawsze urzywałem DisplayRecorder ale optymalizacja jego jest masakryczna.
Tam to dopiero tnie na maxa nie można nic nagrać normalnie.
Jeszcze z rok temu DisplayRecorder działał idealnie nie przycinał i nawet na iPhone 3GS idealnie chodził. A teraz na rzadnym sprzęcie jaki mam nie działa idealnie. A próbowalem na iPhone 5,iPhone 5C i iPad 3

Dlatego polecam RecordMyScreen jest idealny.
edward

Postprzez Mariooloo So, 15 lut 2014, 15:35:58

edward napisał(a):Tak RecordMyScreen. Ale zależy jaką wersję masz? Bo są 2 wersje i nagrywam tylko na iPhone bo na iPad nie działa dobrze. No i za bardzo głosu ta apka nie nagrywa :bezradny:
Ja mam tą wersję
RecordMyScreen (Tweak) wersja 3.1-4 i mam to na iPhone 5 Global

Zawsze urzywałem DisplayRecorder ale optymalizacja jego jest masakryczna.
Tam to dopiero tnie na maxa nie można nic nagrać normalnie.
Jeszcze z rok temu DisplayRecorder działał idealnie nie przycinał i nawet na iPhone 3GS idealnie chodził. A teraz na rzadnym sprzęcie jaki mam nie działa idealnie. A próbowalem na iPhone 5,iPhone 5C i iPad 3

Dlatego polecam RecordMyScreen jest idealny.

Mam tą sama wersje bo ta druga nie instaluje się na iP , działa idealnie . A głos jest puszczany przez głośnik ,którego używamy podczas rozmów , pewnie dlatego jest tak cicho . I tak jak napisałeś , Display działał idealnie a teraz.... Może to poprawia .
Mariooloo

Postprzez Mariooloo Pt, 21 lut 2014, 17:09:34

Mam ustawiona godzinę aby pokazywało mi sekundy ale po ruszeniu w bok ekranem , sekundy się zatrzymują :hmm: . A tutaj widzę , ze na filmiku pokazowym działają , o co chodzi ???
Ops , sry w złym temacie wpisałem lol
Ostatnio edytowano Pt, 21 lut 2014, 17:14:04 przez Mariooloo, łącznie edytowano 1 raz
Mariooloo

Postprzez edward Pt, 21 lut 2014, 18:19:11

Ja mam włączone sekundy z Springtomize 3 może dlatego działa?
edward

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z Cydii