Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Problem z restore

Problemy z urządzeniami z firmware z zakresu iPhone OS 1.0.0 - 1.1.4

Postprzez kleoleo So, 19 lip 2008, 18:35:52

Witam.
Mam problem z Iphonem, którego kupiłem 3 dni temu. Był już odblokowany miał wersje 1.1.3. Chciałem zrobić restore na 1.1.4, Na początku dałem automatyczne restore (bez wciskania shifta) i cały soft sciągnol mi sie (ok 214MB chyba). podczas ściągania miałem podłączonego Iphone'a do kompa, ale w trakcie ściąganie wyciągnąłem go, bo myślałem ze soft ściąga się najpierw na kompa, dopiero później trzeba go wgrać na iphone'a.Korzystałem z ITUNES 7.7. później się spostrzegłem, ze powinienem zrobić restore z shiftem, i tak tez zrobiłem, ale później na Iphonie pokazało się tylko logo Itunes z kabelkiem i jest napisane ze działa w trybie awaryjnym. podczas dalszych prób restore (w każdej innej wersji) wyskakuje "nieznany błąd (2003)" nie wiem co to jest, czy przypadkiem nie zablokowałem Iphone'a, i co ewentualnie można z tym zrobić. Teraz tylko włącza się i wyłącza i jest ciągle logo itunes z kabelkiem. Czyli podsumowując, RESTORE nie działa przez błąd, i nie mogę włączyć iphone'a.
PROSZĘ O POMOC!
kleoleo

Postprzez iAdmin So, 19 lip 2008, 19:09:16

Po pierwsze: z 1.1.3 na 1.1.4 to nie restore tylko upgrade :)
to co zaczęło Ci się ściągać jak chciałeś zrobić restore to firmware 2.0, którego jeszcze nie da się odblokować...
Właśnie ono zajmuje ok 220MB, wersje 1.1.x zajmują około 160MB.

a co teraz zrobić? hmm, zależy czy masz już 2.0 czy jednak nie. nie wiem na jakim etapie odłączyłeś iphone.

pierwsze co zrób to odinstaluj itunes 7.7 i zainstaluj starsze.
itunes 7.7 nie pozwala na wgranie starszego firmware niż 2.0.

jeśli jednak masz 2.0 już to pozostaje Ci ten wątek: viewtopic.php?f=7&t=387&start=10
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez kleoleo So, 19 lip 2008, 20:20:35

hmmm spoko. Ale w dalszym ciągu się zastanawiam, czy to nie uszkodziło telefonu na stałe. A tak poza tym, to czy na wasze oko, to w jaki sposób zachowuje się telefon jest normalnie po takim zablokowaniu? czy jednak moglo stać się cos poważniejszego?? Strasznie się boje, zeby się nie okazalo ze juz nic sie z tym nie da zrobić i mam bezużyteczną cegłę:/ Zgóry dzięki
kleoleo

Postprzez kleoleo So, 19 lip 2008, 20:22:58

acha i jeszce jedno. Czy ktoś podejzewa, kiedy ewentualnie mogłaby się gdzieś pojawić możliwość odblokowania Iphone'a z wersji 2.0 czy to kwestia dni, tygodni, miesięcy czy lat:D
kleoleo

Postprzez iAdmin So, 19 lip 2008, 21:09:28

na 99,99999% na stałe go nie uszkodziłeś :)
po zablokowaniu na ekranie masz tylko "slide to emergency" i możliwość dzwonienia tylko na numer alarmowy.

a co do oblokowania firmware 2.0 to: http://myiphone.com.pl/wiadomosc-58-yes.html
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez kleoleo So, 19 lip 2008, 22:59:38

Ufff;] to mnie pocieszyles:D ale tak czy siak nie pokazuje mi sie slide to emergency. po włączeniu pokazuje sie na chwile jabluzko, a potem podłącz do Itunes, po jakis 15-20 sekundach sie wylacza sam i ponownie sie wlacza;] ale jesli podlacze go do kompa, to jest to samo, tyle ze sie sam nie wylacza ani nie wlącza.No i ten cholerny błąd (2003) przy próbie restore:/ czy on zawsze i na każdym kompie bedzie wyskakiwał?? Pozdro!!
kleoleo

Postprzez ego3000n Cz, 17 cze 2010, 14:09:22

kolega prosil mnie zebym mu przywrocil do zycia iPhone / blad 2003 na ekranie usb i iTunes :( / znam sie troche na informatyce i telefonach ale prosba czy ktos mi moze opisac lopatologicznie jak to zrobic ? Na codzien nie mam doczynienia z iPhone :( . I drugie chcialby bardzo zachowac kontakty - czy jest to mozliwe i jak - wywalil sie przy aktualizacji iTunes i tak zostalo - na moim kompie tez "nieznany błąd 2003" - help :)
ego3000n

Mój: iPod Touch 4G
iOS: brak
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 1.x