Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Problem z iPodem

Wszystko o iPodach: Shuffle, Nano, Classic z wyłączeniem iPod Touch

Postprzez Squallo Pt, 7 gru 2012, 15:45:38

Siemanko
Ogólnie mówiąc, jestem całkiem zielony na tym forum ;D ale chciałem poszukać pomocy dla mojego iPoda. Nie wiem jaka to wersja bo mam go po siostrze. Dokładnie kiedyś Wi-Fi się zablokowało jakby i nie można było nawet wejść i zobaczyć czy są dostępne sieci. Pomyślałem, że może zadziała restart systemu, więc dałem opcje do odnowienia danych wszystkich. No i zaczął się restartować, ale tak jak było napisane czyli więcej niż 2 godziny. I po 3 godzinach mniej więcej nie było już paska pod jabłuszkiem tylko czarny ekran, myślałem że już się skończyło. Okazało się, że padła bateria, chociaż miał całą. I do dzisiaj cały czas gdy go włączę do ładowarki to jest jabłuszko, ale się nie włącza. iTunes też go nie czyta:/
Pomoże ktoś???
Squallo

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez artur_n Pt, 7 gru 2012, 18:19:28

Na początek zmiana tematu na regulaminowy!

A co do iPoda to w TinnyUmbrella daj exit recovery mode. Jak nie pomoże to restore.
Everybody lies...
artur_n

Mój: iPhone SE
iOS: 10.1.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPod