Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Problem z 4s - gevey r-sim 9 pro, patch, simlock

Usuwanie, omijanie simlocka, problemy z simlockami we wszystkich generacjach iPhone'ów.

Postprzez volumme Cz, 2 cze 2016, 16:05:42

Witam forumowiczów.
Jeśli temat jest napisany w zlym dziale to prosze o przeniesienie.

Moj problem wyglada taki, że mój IP4s już nie odnajduje mojej sieci PLUS za pomoca podkładki Gevey R-SIM 9 PRO.

Napiszę od poczatku jak to było: Podczas zakupu IP4s byłem swiadomy ze miał simlocka na siec Sprint USA (o ile pamietam) z zamiarem na dokupienie do tego Geveya R-SIM 9 PRO. Gdy juz miałem tel i podkładke to nalozyłem geveya i karte nano sieci PLUS do koszyczka i zrobiłem tak jak było na instrukcji i jakos nie zakonczyło się z powodzeniem.
Więc z pomoca "kolegi" poradził mi inną opcją i tą opcją był jailbreak z pangu i do tego patch R-SIM. No to tel był juz zjailbreakowany i zrobiłem patcha wg tej instrukcji jak tutaj było na tej stronie http://www.rsim5.com/intro.php?id=12 tylko wtedy było napisane, ze do iphona 4s z ios 7 (podobno juz nie ma chyba) na Cydii i po tym wszystkim IP4s miał juz zasieg i było dobrze.
Po kilku latach postanowiłem jak głupi sprobowac sciagnac simlocka samemu. Jakims sposobem niesprawdzonym ktore znalazłem na necie usunałem bezmyślnie logi w iFile i po zrestartowaniu nagle IP4s przestał obslugiwac geveya i stracił zasieg. Sprawdziłem tez przy okazji operatora to zniknał i pisze niedostepny zamiast Sprint. Probowałem to wszystko od nowa zrobic jak wczesniej opisałem to nie mogłem poniewaz podobno patch juz jest przestarzały i w cydii juz nie obsluguje taki program (mowiac o isamteam.com co jest podane w linku) i juz lipton.

Myslalem o upgrade do iosa 8 poniewaz mam patcha do tego i moze by zadziałało tylko nie wiem jak mam podniesc wersje do 8 ?

Mysłałem o odtworzeniu Iphona to moze jakos logi te wrocą ale boję sie ze iphone bedzie prosic o wlozeniu karty macierzystej ktorego nie mam :/

Macie moze jakies inne sposoby na ominiecie blokady za pomocą karty Gevey r-sim 9 pro ?

Mam wersje 7.1.2 z jailbreak. Jesli bedziecie potrzebowac jakiejs informacji to napiszcie.
volumme

Mój: iPhone 4S
iOS: 7.1.2
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Unlock-Simlock