Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Problem w trakcie Jailbrake

Problemy z urządzeniami z iOS 6.x.x

Postprzez kashif Pn, 26 maja 2014, 01:19:41

Witam.
Mam iPhone -3GS z sys 6.1.6
Robiłem JB za pomocą:
Pobrałem wersje redSn0w 0.9.15 beta 3, do tego firmware w wersji 6.0. według opisu http://ios.macsurf.mor.pl/jailbreak-tutorial-iphone-3gs-6-1-3-6-1-6/

Niestety pod koniec jailbrake pojawił się komunikat: Error please reboot the device into normal operating mode then perform a clean slide to power off

Od tej pory wciąż jest jabłko na ekranie i znika po czym znów się wyświetla.

Próbowałem recovery mode - ale itunes nie jest w stanie przeprowadzić przywrócenia systemu.

Zna ktoś z Was drodzy forumowicze zna sposób na rozwiązanie tego problemu?

Z góry dzięki za pomoc
kashif

Mój: iPhone 3GS
iOS: 6.1.6
Jailbreak: Tak

Postprzez greg3053 Pn, 26 maja 2014, 08:36:31

Poprostu nie wylaczyles telefonu w 'normalny sposob' czyli przez nacisniecie gornego przycisku a potem przeciagnac po ekrane, zrobiles od razu tryb dfu!

Odtworz iphona w trybie dfu w itunes i na nowo JB.
greg3053

Postprzez kashif Cz, 29 maja 2014, 23:00:48

Greg - wyłączyłem telefon w "normalny sposób" czyli przez naciśnięcie górnego przycisku. Nie zdjąłem jednak hasła telefonu. Może to było przyczyną...
Telefon nie chciał się jednak przywrócić z iTunes więc pobrałem aktualną wersję softu i dopiero wówczas telefon "ożył".

Temat do zamknięcia. Problem rozwiązany. THX
kashif

Mój: iPhone 3GS
iOS: 6.1.6
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 6.x