Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

PROBELM Z SYNCHRO REAL RACING 3

Oprogramowanie do iPhone'a, iPada z App Store i Cydii

Postprzez Realdriver Śr, 21 sty 2015, 17:06:04

witam jestem tu nowy ale iPhonem bawię sie juz od generacji 3GS
Mój problem polega na tym ze zrobiłem kopie zapasową przez iclouda jak wysyłałem telefon w ramach gwarancji kiedy pojawiła sie wada fabryczna odklejal sie ekran w rogu ale to nie ważne. Tefon wrócił z gwarancji .
Odpalił elegancko aktywowałem go
Ale pomyślałem ze chce pusty i nie będę odtwarzał z kopi tylko opcja pusty

I tu pojawiał sie problem pobrałem gierkę Real Racing 3 i myślałem ze będzie wszystko jak podczas robienia kopi . A tu okazało sie ze muszę od początku grać
A wtedy jak zrobiłem kopie to miałem ponad 76 aut zakupionych i RS około 400 tys za jakieś 40 euro .

I tu moje pytanie jak zrobić SYNCHRO danych z kopi zapasowej do gierki

POZDRO
Realdriver

Mój: iPhone 3G
iOS: 8.1.2
Jailbreak: Nie

Postprzez sidadam Pn, 23 maja 2016, 18:15:21

Mam kłopot z RR3 nie mogę obejrzeć darmowych filmów aby zarobić gold. Restart iPhone nie pomaga a nie chce na nowo instalować gry :/
iPhone 6S Plus 64GB Gold
sidadam

Mój: iPhone 6S Plus
iOS: 9.1
Jailbreak: Nie
Game Center: sidadam

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS Aplikacje