Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

System pochwał

Postprzez luk4sz Pt, 10 wrz 2010, 22:40:04

Ja po prostu uważam że osoby które się na tym znają powinny coś zrobić, na razie jedynie kończy się na gadaniu: co ja bym zrobił lepiej, albo krytykują. Ja się na tym nie znam więc mogę jedynie dać jakiś pomysł, już mówiłem że iAdmin poza forum ma też swoje prywatne życie i nie ma czasu na udoskonalanie forum 24 godziny na dobę i może poświęcić temu jedynie określony czas wolny i pewnie nie ma go wiele.
luk4sz

Postprzez Nosek Pt, 10 wrz 2010, 22:59:00

luk4sz napisał(a):iAdmin poza forum ma też swoje prywatne życie i nie ma czasu na udoskonalanie forum 24 godziny na dobę i może poświęcić temu jedynie określony czas wolny i pewnie nie ma go wiele.

I dlatego oferuję pomoc, ale dawanie wolnej ręki jest trochę nie na miejscu... Bo jeżeli mam poświecić na to kilkanaście godzin, a ktoś później ma mi powiedzieć "Wiesz wygląda fajnie, ale ja to widziałem tak..<bełkot>.. Możesz to zrobić po mojemu?" To ja dziękuję jeszcze raz zaczynać wszystko od podstaw.
Cytat miesiąca:
Spoiler:

Piwo dla zwycięzcy! =]
Nosek

Mój: iPhone 5S
iOS: 10.3.3
Jailbreak: Nie
Game Center: Nwerty

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do Propozycje zmian