Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

AutoMapa już w App Store

Aplikacje do nawigacji, mapy, gps

Postprzez blade827 Cz, 29 lip 2010, 12:21:55

głosujmy a moze cos to przyspieszy :) http://automapa.pl/ widocznie sprawdzaja na jaki telefon szybciej wydac :)
blade827

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.1
Jailbreak: Tak

Postprzez fox525 Cz, 29 lip 2010, 19:23:21

Dokładnie - jak napisał kolega @blade827 - wchodzić na stronkę AutoMapy i głosować. Nie zrobili ankiety dla zabawy - tym bardziej, że wersja beta na Ipka ponoć się testowała... Rynek już mają, teraz zdobywają systemy telefonów... Windows Mobile to już nie jedyny poważny system na rynku. Nie będziemy głosować to wypuszczą AM na Androida :)

TAK ŻE GŁOSUJEMY, GŁOSUJEMY :)

PS: A tak na marginesie wysłałem zapytanie do AM czy może coś się zbliża - bo zapowiedzi było sporo...
Ciekawe czy odpowiedzą ???
fox525

iOS: 3.1
Jailbreak: Nie

Postprzez mymon Cz, 29 lip 2010, 20:08:26

Jeśli glosy są rozpoznawane po IP to mogę napisać skrypt i jutro będą ich mieli kilka tysięcy
niech mi tylko ktoś powie ze to coś da ;)
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop

Postprzez fox525 Cz, 29 lip 2010, 20:44:42

No może kilka tysięcy to na jutro kolego @mymon to aż za dość :) Ale nadal uważam, że ankieta na stronie AM nie jest bezcelowa... A skoro mieliśmy już niemało zapowiedzi AM na Iphona, to może warto ich nagabywać... Będą wiedzieć, że jest nas sporo - więc warto... Sam korzystam z AM już od długiego czasu i denerwuje mnie noszenie dwóch urządzeń, skoro na dzień dzisiejszy znakomita większość dostępnych telefonów spokojnie obsłużyłaby AM... Pod warunkiem, że firma zacznie wspierać inne systemy, nie tylko WM... Coraz więcej urządzeń korzysta z innych systemów niż WM. Więc moim zdaniem czas najwyższy, żeby zespół AM troszeczkę się otworzył na rynek. Bo nie po to tworzy się urządzenia, które są "uniwersalne" żeby trzeba było ze sobą taszczyć wszędzie pół torby sprzętu - z czego każdy obsługuje konkretną usługę...

Może się mylę - ale mam nadzieję, że nie...
Nadal czekam na info od AutoMapy...

POZDRAWIAM...
:)
fox525

iOS: 3.1

Postprzez mymon Cz, 29 lip 2010, 21:17:36

Uważnie śledzimy rynek i prowadzimy równoległe prace nad AutoMapą na alternatywne w stosunku do Windows systemy operacyjne. Nie możemy w tej chwili udzielać dokładniejszych informacji czy i kiedy AutoMapa zostanie opublikowana na tę lub inną konkretną platformę sprzętową.

Glosować można do woli - wystarczy kliknąć na START i można ponownie oddać głos - POWODZENIA
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop

Postprzez luk4sz Cz, 29 lip 2010, 21:21:27

Tylko szkoda że nie ma wyniku :hmm:
luk4sz

Postprzez Sheyk Śr, 25 sie 2010, 21:33:05

Blisko, bilżej, coraz bliżej ...

AutoMapa z przedrostkiem "i"
Pojawia się coraz więcej informacji na temat wersji AutoMapy na platformę iOS. Wiele wskazuje na to, że na ekranach iPhone zobaczymy nazwę iAutoMapa.
Na AutoMapę w wersji na iPhone użytkownicy telefonów od Apple czekają już bardzo długo. Wydaje się, że moment uruchomienia popularnej nawigacji w iPhonach zbliża się.
Pod koniec sierpnia zarejestrowanych zostało kilka domen wykorzystujących znak AutoMapa z przedrostkiem "i". Domeny iAutoMapa.pl, iAutoMapa.com.pl, iAutoMapa.com oraz iAutoMapa.eu zostały zarejestrowane pod koniec sierpnia poprzez jedną z polskich firm zajmujących się rejestracją domen internetowych.
Jedna z domen, iAutoMapa.eu przekierowuje bezpośrednio na aktualną stronę producentów programu. Pozostałe przekierowują na stronę lokalizatora Targeo.pl.
Janusz M. Kamiński, rzecznik AutoMapy nie potwierdził rejestracji domen, jednak po naszym pytaniu dane rejestracyjne podmiotu, który zarejestrował domeny zostały utajnione. Uchylił się również od odpowiedzi, czy rzeczywiście wersja na iPhone będzie nosiła nazwę iAutoMapa.
Według naszych wiadomości AutoMapa na iPhone jest w fazie beta testów wśród szerszej grupy użytkowników. Po ich zakończeniu zostanie przekazana do certyfikacji przez Apple. Jeśli proces certyfikacji przebiegnie sprawnie, pierwsi klienci będą mogli skorzystać z wersji na iPhone już na jesieni tego roku.
16:56, 25.08.2010

Źródło:
http://technowinki.lajt.pl/3561165,,0,1,wiadomosci_detal.html
Sheyk

Mój: iPhone 5S
iOS: 8.0

Postprzez FiTzu Śr, 25 sie 2010, 22:34:16

No i to mnie cieszy. Znów powrócę do połączenia AutoMapa na Polskę i TomTom na Europę tylko że na iPhone. Oby faktycznie wyszła ta AutoMapa na jesień, bo plotki już od ponad roku...
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Game Center: iFiTzu

Postprzez iMoCks Śr, 25 sie 2010, 22:44:36

Szkoda, że żaden producent nie pokwapi się do zrobienia jednej konkretnej nawigacji na cały świat. Takiej, żeby działała tak samo dobrze w Europie co i w USA czy innym kontynencie... Wtedy człowiek nie musiał by mieć 2 nawigacji na jednym urządzeniu...
iMoCks

Postprzez maly10000 Śr, 25 sie 2010, 23:27:36

Bo zajmowałaby spooooro miejsca - jeśli Europa w Navigonie zajmuje 2 GB a USA to prawie drugie to byłby już to bardzo masywny program. Po drugie - for money :P po trzecie ile jest osób które by kupiło mapę całego świata na powiedzmy 200-300$? Myślę że mało.
maly10000

Mój: iPhone 4
iOS: 4.3.2
Game Center: flawn

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nawigacja GPS