Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[GRA] Domino (v.1.0)

Szczegółowe, ze screenami, recenzje samych gier z AppStore

Postprzez mdma N, 12 paź 2008, 20:30:05

Kategoria: Gra
Wersja: 1.0
Rozmiar: 6,1MB
Cena: 0,79€
Wymagania: iPhone, lub iPod Touch z oprogramowaniem minimum 2.1
Link do aplikacji w AppStore: klik

Zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Opis:
Typowa gra w Domino, ktorej zasady polegaja na wylozeniu wszystkich klockow nim zrobi to przeciwnik. Gracze otrzymuja na poczatek po 7 klockow, natomiast w dodatkowej puli znajduje sie 14 klockow. Gra sklada sie z 20 rund a zaczyna gracz, ktory posiada klocek o najwyzszej liczbie oczek po obu stronach (zdjęcie 1). W trakcie rozgrywki w przypadku braku klocka o odpowiedniej liczbie oczek gracz otrzymuje 2 z dodatkowej puli i traci kolejke. Punkty zdobywa sie w wygranej partii i sa one suma wszystkich oczek z klockow jakie posiadal przeciwnik (zdjęcie 2). Klocki o takiej samej liczbie oczek po obu stronach punktowane sa podwojnie, a za "mydło" dostaje sie 40pkt. (zdjęcie 2). W przypadku przegranej punkty odpisuja sie nam na takiej samej zasadzie. W przypadku remisu odpisują się nam punkty, ktore sa suma oczek z naszych klockow pomniejszone o liczbe oczek przeciwnika. Remis jest wtedy gdy oboje przeciwnicy nie maja odpowiedniego klocka do wylozenia a w dodatkowej puli brakuje kolejnych.

Subiektywne wrażenia:
Kolejna tania i bardzo przyjemna gra logiczna z AppStore. Polecam wszystkim, ktorzy lubia tego typu rozgrywki; idealna na dlugie i nudne wyklady na uczelni, lub do podrozy w autobusie, czy samochodzie (oczywiscie na miejscu paszera ;-)).
Nie ma głupich pytań, są tylko głupi ludzie.
Jesteś nowy? Koniecznie kliknij TUTAJ
Avatar użytkownika
mdma
 
Posty: 795
Dołączył(a): N, 14 wrz 2008, 22:11:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
iOS: 2.2
Jailbreak: Tak


Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje gier z AppStore

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości