Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Social Networking] Plumkaj

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez iPhoneFan Wt, 25 maja 2010, 01:06:13

Nazwa aplikacji: Plumkaj
Kategoria: Social Networking
Wersja: 1.0
Cena: DARMOWA
Rozmiar: 1MB
Wymagania:iPhone, iPod Touch Soft >3.0
Link do AppStore: Pumkaj

Softical stworzył aplikację Plumkaj na iPhone do serwisu Plumkaj.pl. Umożliwia ona wyrażanie Twojego pozytywnego lub negatywnego zdania z dowolnego miejsca. Wypowiedzi nie wzbudzające emocji nas nie interesują! Dzięki aplikacji Plumkaj na iPhone oraz serwisowi http://plumkaj.pl możesz dać wyraz swoim frustracjom, jak i zadowoleniu.

Polacy, choć czasem trudno im się przyznać, uwielbiają narzekać i krytykować - wszystko i wszystkich. Z drugiej strony mamy wielkie serca i potrafimy wzniośle mówić o tym, co nas zachwyca. Plumkaj.pl to miejsce gdzie skrajne zdania, często wyrażane w dosadny sposób, znajdą swoich odbiorców. Każdy z nas czasem potrzebuje dać upust nagromadzonym emocjom - dlaczego nie zrobić tego publicznie? O czym plumkać? O tym, że zupa była za słona, że szef jest złośliwy, że w polityce znowu afery, że miłość dodaje skrzydeł, że coś wywarło ogromne wrażenie. Od spraw błahych, po te ciężkie gatunkowo.

Plumkaj na iPhone umożliwia wykonanie zdjęcia, dodanie komentarza i opublikowanie go bezpośrednio w serwisie. Możesz też czytać, komentować i oceniać wpisy innych użytkowników z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. Stoisz w długiej kolejce? Jesteś świadkiem jakiegoś ciekawego zdarzenia? Coś Cię zdziwiło, wkurzyło, rozbawiło? Zrób zdjęcie i informuj o tym gdziekolwiek jesteś. Plumkaj z nami i dziel się emocjami!

Zacznij plumkać i zbierać punkty już teraz, a za kilka dni będziesz mógł wygrać iPoda Nano!

ObrazekObrazekObrazek
iPhoneFan
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt, 6 kwi 2010, 14:25:14
Mój: iPhone 3GS
iOS: 3.0.1
Jailbreak: Tak


Postprzez iPhoneFan Cz, 3 cze 2010, 18:31:26

Teraz na Plumkaj.pl konkurs! Wystarczy że jesteś aktywnym użytkownikiem i możesz otrzymać iPoda Nano!

Obrazek
iPhoneFan
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt, 6 kwi 2010, 14:25:14
Mój: iPhone 3GS
iOS: 3.0.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości