Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

dziwna ikonka na ekranie iPhone'a

Problemy z urządzeniami z firmware z zakresu iPhone OS 1.0.0 - 1.1.4

Postprzez Robtus Pt, 7 gru 2007, 15:56:34

W górnej linii wyświetlacza tuż obok ikonki baterii, pojawiła mi się wczoraj dziwna nowa ikonka: słuchawka pozioma a pod nią dwie przerywane linie, nie znalazłem nic w instrukcji, czy ktoś wiec co to jest? mam też podobny problem jak opisywany wcześniej z bluetooth - iphone nie widzi żadnych urządzeń i sam nie jest widoczny - mam tel. w Erze, czy ktoś może pomóc?
czy ktoś może mi też podpowiedzieć jak ustawić edge? wyskakuje mi ikonka edge ale nie mam połączenia
dzięki
R
Ostatnio edytowano N, 30 mar 2008, 19:48:36 przez iAdmin, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawa tematu
Robtus

Postprzez robtus N, 9 gru 2007, 20:26:41

Robtus napisał(a):W górnej linii wyświetlacza tuż obok ikonki baterii, pojawiła mi się wczoraj dziwna nowa ikonka: słuchawka pozioma a pod nią dwie przerywane linie, nie znalazłem nic w instrukcji, czy ktoś wiec co to jest?

>sam sobie na to odpowiadam (może sie komuś przyda) oznacza włączoną funkcję TTY (cokolwiek by to miało być - ta ikona to oznacza<

mam też podobny problem jak opisywany wcześniej z bluetooth - iphone nie widzi żadnych urządzeń i sam nie jest widoczny - mam tel. w Erze, czy ktoś może pomóc?

>na razie nie rozgryzłem ale za to znalazłem pytania tej samej treści<

czy ktoś może mi też podpowiedzieć jak ustawić edge? wyskakuje mi ikonka edge ale nie mam połączenia

>to też rozgryzione: trzeba wpisać erainternet (w Erze) we wszystkich pozycjach dotyczących edge (użytkownik, hasło, itd.)
robtus

Postprzez Gość So, 12 sty 2008, 03:16:36

wyłącz TTY, ta ikona właśnie się pojawia po włączeniu tej funkcji. Również jak użyjesz słuchawek i spróbujesz wykonać połączenie to iPhone pyta czy vois czy TTY. Najprawdopodobniej jest to usługa dla głuchoniemych, trzeba mieć odpowiednie urządzenie. Gdzieś w instrukcji na usa stronie aple jest poruszony ten temat. Na temat bloota napiasłem w temacie bloota :-) Pozdrawiam
Gość

Postprzez doniapo76 Wt, 26 lut 2008, 12:08:16

Witam serdecznie
Mam pytanie.W gornej czesci ekranu pojawia mi sie literka E.Nie wiem co ona oznacza i jak ja zlikwidowac...
Czy moze mi ktos pomoc???!!!
doniapo76

Postprzez kk73 N, 2 mar 2008, 10:32:12

doniapo76 napisał(a):Witam serdecznie
Mam pytanie.W gornej czesci ekranu pojawia mi sie literka E.Nie wiem co ona oznacza i jak ja zlikwidowac...
Czy moze mi ktos pomoc???!!!

To jest magiczne połączenie z internetem ;), poprzez pakietowe pobieranie danych. Absolutnie jej nie kasuj i najlepiej nic nie kombinuj, bo będziesz miał/a gustowny przycisk do papieru. Nie napisałem tego by być złosliwy ale po to, aby zaoszczędzic Ci masy kłopotów. Po pytaniu juz widać, że nie masz jeszcze pojęcia ani o iPhonie ani o telefoni komórkowej.
Pozdrawiam.
kk73

Postprzez lUKA Pt, 18 lip 2008, 15:22:38

Robtus napisał(a):mam też podobny problem jak opisywany wcześniej z bluetooth - iphone nie widzi żadnych urządzeń i sam nie jest widoczny - mam tel. w Erze, czy ktoś może pomóc?
R

iPhone może się łączyć tylko z komputerem przez bluetootha z telefonami nie.
lUKA

Postprzez iAdmin Pt, 18 lip 2008, 18:32:50

lUKA napisał(a):
Robtus napisał(a):mam też podobny problem jak opisywany wcześniej z bluetooth - iphone nie widzi żadnych urządzeń i sam nie jest widoczny - mam tel. w Erze, czy ktoś może pomóc?
R

iPhone może się łączyć tylko z komputerem przez bluetootha z telefonami nie.

z komputerem też się nie połączy raczej, tylko zestawy słuchawkowe
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez catchya Pt, 9 kwi 2010, 16:09:36

Na ekranie mojego iphona jest ikonka TTY, ale nigdzie w menu telefonu (Sprawdzałam całe ustawienia) nie ma tej funkcji, więc nie ma jak jej wyłączyć. Zaznaczam, że kupiłam go już z wyświetloną ikonką i nie wiem jak zostało to włączone.
catchya

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.1.2
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 1.x