Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

PKT (Yellow Pages - Polskie Książki Telefoniczne)

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez Lita Pn, 9 lis 2009, 11:56:53

PKT (Polskie Książki Telefoniczne)

Kategoria: Business
Wersja: 1.0
Cena: Darmowa
Rozmiar: 0,7 MB
Wymagania: iPhone lub iPod Touch 2 gen., firmware 3.0 lub nowsze
Link bezośredni do AppStore: klik

Screeny:
w najbliższym czasie (niestety w pracy nie mam możliwości połączenia z jakimkolwiek serwerem ma zdjęcia :( )

Opis aplikacji:
Aplikacja, której przeznaczenie będzie chyba oczywiste :) . Pozwala na szybki i prosty dostęp do najbardziej potrzebnych informacji dotyczących firm i instytucji. Aplikacja pozwala łatwo odnaleźć dane kontaktowe poszukiwanej firmy, wykonać połączenie czy wysłać maila z poziomu aplikacji, odwiedzić stronę internetową. Możemy również, dzięki auto lokalizacji zobaczyć na mapie jak dojść/dojechać do danej firmy.
Aplikacja pozwala nam na dodanie pełnych danych kontaktowych wyszukanej instytucji do naszych kontaktów a także na przesłanie ich znajomemu.
Jeśli szukamy np restauracji położonej najbliżej miejsca w którym się aktualnie znajdujemy to wbudowana funkcja GPS pozwala na odnalezienie poszukiwanego celu ;) Ciekawym bajerem jest sposób na uzyskanie większej ilości wyników. Jeśli to co znalazła dla nas aplikacja nas nie zadowala, wystarczy wstrząsnąć telefonem by zobaczyć kolejne wyniki wyszukiwania.
Myślę, że aplikacja ze wszech miar przydatna i moim zdaniem naprawdę udana :)
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone XS Max 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2017 TB,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cell
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Postprzez ma_kler Pn, 9 lis 2009, 15:09:10

Lita napisał(a):funkcja GPS pozwala na odnalezienie poszukiwanego celu

Z tym GPS-em to chyba jakaś zmyłka. U mnie wyświetla się komunikat "Przepraszamy,połączenie aplikacji z bazą danych nie powiodło się. Sprawdź połączenie internetowe" :hmm:
Kto pyta nie błądzi...
ma_kler

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.1

Postprzez Jaca_ffm Pn, 9 lis 2009, 16:42:53

Witanko,
ano moze i udana aplikacja, ale powiela juz i tak istniejaca w Ip...A mianowicie mowie o Mapy. Wpisujac np. McDonald Frankfurt wyskakuja obiekty i wystarczy nacisnac odpowiedni obiekcik, aby uzyskac potrzebne info..nr telefonu, aders www itp. No ale PKT pochwalic nalezy za wyglad.
Pozdrawiam
iPhone 3g-->iPhone 3gs-->iPhone 4-->iPhone 4S--->iPhone 5S-->iPhone 6S

Tablet: iPad 3 WiFi Cellular, 32GB
Tablet: iPad Air 2 WiFi Cellular, 64GB
Jaca_ffm

Mój: iPhone 6S
iOS: 10.2
Game Center: Cornelius

Postprzez Lita Pn, 9 lis 2009, 16:49:24

Jaca_ffm, zgadza się ale czy Mapy podadzą Ci dokładne dane teleadresowe np firmy , no np Goki Sport? Albo Szkoły muzycznej I stopnia?
Chodzi mi o to, że w tej aplikacji masz podane wszystko i dotyczy to nie tylko instytucji ogólnoużytkowych ale także firm państwowych, firm prywatnych i wszelkiego rodzaju instytucji - adres, telefony, e-mail, stronę internetową a także możesz to wszystko zapisać jednym kliknięciem jako własny kontakt.
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Postprzez Jaca_ffm Pn, 9 lis 2009, 17:09:50

Lita a prosze Cie bardzo :D szukamy np. w poblizu Poznania

Obrazek

...i dane tego co znalazly MAPY:

Obrazek

O tyle przydatne sa mapy, bo dostepne sa obiekty szukane rowniez poza "strefa Schengen" :D

Pozdrawiam Cie
iPhone 3g-->iPhone 3gs-->iPhone 4-->iPhone 4S--->iPhone 5S-->iPhone 6S

Tablet: iPad 3 WiFi Cellular, 32GB
Tablet: iPad Air 2 WiFi Cellular, 64GB
Jaca_ffm

Mój: iPhone 6S
iOS: 10.2
Game Center: Cornelius

Postprzez Lita Pn, 9 lis 2009, 17:12:50

Jaca_ffm, hehehe zobacze to dopiero w domu, wieczorem bo w pracy nie wyswietla mi obrazków :im_stupid:
_________
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Postprzez luk4sz Pn, 9 lis 2009, 17:29:27

a przypadkiem mapy google nie korzystaja z tego samego zrodla co ta aplikacja?
luk4sz

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore