Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Użytkowe] GPush

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez Lita Wt, 18 sie 2009, 14:45:22

GPush

Kategoria: Użytkowe
Wersja: 1.1
Cena: 0,79 €
Rozmiar: 0,3 MB
Wymagania: iPhone lub iPod Touch, firmware 3.0 lub nowsze
Link bezośredni do AppStore: klik

EDIT --> Uwaga, aplikacja ma sporo błędów i często nie daje jednak znaku życia. Ciekawa propozycja jednak polecam wstrzymać się z zakupem do czasu aktualizacji poprawiającej pracę programu.

Screeny:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Opis aplikacji:
Brakujące ogniwo do aplikacji email ;) Przydatna aplikacja dla osób posiadających konta pocztowe na popularnym gmail.com
Aplikacja oferuje nam uruchomienie usługi push powiązanej z naszym kontem gmail, wreszcie można fetch przełączyć na ręczne unikając niepotrzebnego poboru cennych danych przez nasz telefon.
Myślę, że więcej rozpisywać się nie trzeba.
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Postprzez lukejag Wt, 18 sie 2009, 14:53:45

Testowałem wczoraj. Aplikacja byłaby bardzo fajna gdyby nie fakt, że brak jest możliwości integracji usługi push z aplikacją iP'ka do odczytu maili. Tworzona jest kolejna ikona Gpush i na niej tylko pokazywane są informacje o dostepności nowych wiadomości na serwerze.
Jeżeli autorzy wprowadzą możliwość integracji ikony Gpush z Mail app, wtedy sam chętnie będe korzystać i polece każdemu tą aplikację.

Pozdr
iPhone 3G [S] 3.0 JB -> 3.0.1 JB -> 3.1.2 JB > 3.1.3 JB > 4.0 > 4.0.1 JB
lukejag

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.0.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore