Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 11 nie przełącza się automatycznie na mikrofon słucha

Miejsce na wszelkie tematy o iPhonie, iPodach niepasujące do pozostałych działów

Postprzez Stepzzzzzz Pt, 24 sty 2020, 13:07:40

asadniczo, kiedy moje słuchawki są podłączone i dzwonię do kogoś, mój iPhone 11 nie korzysta automatycznie z mikrofonu słuchawek, ale z normalnego mikrofonu telefonu. Kiedy więc schowam telefon do kieszeni, podobni ludzie usłyszą mnie daleko i stłumią. Jednak kiedy odłączam słuchawki podczas połączenia i podłączam je ponownie, przez większość czasu przełącza się na mikrofon słuchawek i ludzie mówią, że słyszą mnie wyraźnie.

Słuchawki to oryginalne słuchawki Apple dostarczone z telefonem i umieszczone w porcie oświetlenia. Sprawdziłem także routing połączeń audio, który jest włączony w trybie automatycznym.

Czy ktoś ma ten sam problem i / lub ma jakieś sugestie, jak to naprawić?

Dzięki
Stepzzzzzz

Mój: iPhone
iOS: 13
Jailbreak: Nie
Game Center: stepzzzz

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone, iPod