Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Co się stało z Siri

Miejsce na wszelkie tematy o iPhonie, iPodach niepasujące do pozostałych działów

Postprzez vitoldo Pt, 30 sie 2019, 21:56:45

Po aktualizacji do IOS 12.4 zniknęło Siri. Na SE i 7.
Potrzebne jest mi wyłącznie do komunikacji z AutoCarPlay. Teraz przestało mi działać bo auto pisze mi "Uruchom Siri na smartfonie".
W sieci same mętne informacje na ten temat a właściwie brak informacji. Jakieś 1 doniesienie, że w 12.4.1 będzie całkowicie polskie Siri. Nieprawda. Ta wersja właśnie się ukazała i po wgraniu Siri brak.
Przeszukuję net od 2 tygodni i znajduję tylko porady jak naprawić nie działające Siri. A co jeśli w ogóle go nie ma? Net milczy na ten temat.
Ktoś coś wie? Trzeba przyznać, nieprofesjonalnie to wygląda. Znika apka systemowa i cisza.
vitoldo

Mój: iPhone SE
iOS: 11.4
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone, iPod