Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

IPHONE 5s Błąd 4013.

Problemy z urządzeniami z iOS 8.x.x

Postprzez PAWELOS123 Wt, 26 kwi 2016, 18:24:56

Mam problem z Iphonem 5S ! Zaczęło się to tak. Miałem rozwaloną szybkę i jakoś kilka tygodniu potem, miałem przyłożonego iphona to dmuchawy w laptopie z którego trochę grzało i naglę zaczął się robi ekran czerwony i się przemieniał, ale w dotyku działał. W końcu padł! Więc postanowiłem kupić całkiem nowy dsplay i zanieść go do kumpla, żeby mi go wymienił ! Po wymienieniu szybki podłaczyłem go do ładowania i pokazywał tylko JABŁKO! Więc postanowiłem wymienić baterię, bo jakiś 2-4 tygodniach dostałem baterię zaniosłem , wymienił (bateria która siedziała w iphone była tak jakby powigynana trochę i śmierdziałą i była napuchnięta) problem ten sam, tylko, że uruchamiał się do jabłka i potem czerwony ekran jakieś kratki i zgasał powoli . Podpiąłem go więc do kompa, włączyłem w awaryjnym itd. Teraz pokazuje mi wtyczkę i ITUNES, ale gdy podłaczam go do kompa i naciskam otwórz i zaktualizuj to czasami pokazuje się Jabłko i ten pasek ładowania, czasami naładuje się do końca, ale nie pokazuje się HALO tak jak to powinno być, tylko słyszłę w kompie jakby się odłączył i znowu podłączył i błąd 4013 i dalej Itunes + wtyczka, a czasami jak już mi na itunes pasek się załaduje i na iphonie pokazuje się jabko to nagle czerwony ekran tak jakby zwarcie i powoli gaśnie ten czerwony ekran ! i tak w kólko ! Jest sposób, żeby go naprawić ręcznie ?
PAWELOS123

Mój: iPhone 5S
iOS: 12.3.3.
Jailbreak: Tak

Postprzez zibi2 Wt, 26 kwi 2016, 19:27:13

Niestety ''czerwony ekran śmierci'' świadczy o trwałym uszkodzeniu urządzenia.Niestety jest to nie do naprawienia.
zibi2

Mój: iPhone 6S
iOS: 10
Jailbreak: Tak

Postprzez MelissaRycroft Pn, 8 lip 2019, 11:56:17

Próbować
Kod: Zaznacz cały
https://www.recovery-tool.com/ios-recovery/iphone-error-4013.html
MelissaRycroft

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 8.x