Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Wibracje w Ip SE, oraz gwarancja.

Miejsce na wszelkie tematy o iPhonie, iPodach niepasujące do pozostałych działów

Postprzez DonPawcio N, 7 kwi 2019, 11:06:07

Siema, mam kilka pytań większość z nich odnosi się o gwarancję jedno o wibracje.

1) Czy wibracje w iP SE powinny być słabsze niż swoje poprzedniki? (tj. Ip 4S i 5. Mam tylko te 3 modele w domu i najmocniej wibruje 4S, potem 5 a najsłabiej SE. Czy to jest jakaś wada telefonu?

2)Czy oddając telefon na gwarancję to lepiej oddać bezpośrednio do placówki Apple czy Salonu operatora u którego kupiłem?

3)Mój problem z którym chce oddać telefon na gwarancję dotyczy przeskakującego ekranu, ale ostatnio upadł mi telefon i zrobił się defekt na ramce. Czy z powodu tego defektu mogą mi ją odrzucić?

4)Czy w *ispam* i Cortlandzie mogę oddać telefon na gwarancję? Jeśli tak to w którym lepiej?

5)Są jakieś czynności które powinienem zrobić przed oddaniem telefonu na gwarancję?
DonPawcio

Mój: iPhone SE
iOS: najnows
Jailbreak: Nie
Game Center: -

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone, iPod