Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Skype ipad 2,4 ios 9.3.5

Problemy z urządzeniami z iPhone OS 2.x.x

Postprzez ostap1 N, 10 mar 2019, 13:12:06

Witam posiadam IPad MC979LL/A IOS 9.3.5 po kliknięciu w wyszukaj aktualizację wyskakuje monit że jet to najnowsze oprogramowanie, chodzi mi o SKYPA który wypuścił aktualizację na wersję IOS 10 i nie można już jego zainstalować , czy istnieje jakaś możliwość zainstalowania obojętnie jakiego SKYPA aby tylko działał zainstalowałem już kilka wersji SKYPA od 4-tej do 6-tej z chomikuj programem IFUNBOX ,ale po kliknięciu w ikonę SKYPA wyskakuje czarne okienko i prosi o login do ITunes Store po wpisaniu danych wywala do pulpitu z programu, w internecie znalazłem rozwiązanie obejścia ale filmik został skasowany. Z tego programu korzysta starsza kobieta i przyzwyczajona jest do niego i nie umie poradzić sobie z innymi dlatego proszę o pomoc i z góry dziękuję :bezradny:
ostap1

Mój: iPad 2
iOS: 9.3.5
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 2.x.x