Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

hasła a backup

Dyskusje o chmurze Apple: iCloud, a także jej poprzedniku: Mobile Me

Postprzez janulek Pt, 22 lut 2019, 15:57:37

Właśnie skorzystałem z dobrodziejstwa wymiany ekranu w iP X. Polecam. Trwało to 3 dni i dostałem nowy iP X. Mogłem się tego spodziewać, ponieważ na przestrzeni czasu miałem pecha i fart, że mam iPhona. Była to moja 4 'naprawa'. Operacja ta była związana oczywiście z przywróceniem z CHMURY kopi bezp. Wykonywałem backup jednocześnie na dwóch telefonach. Wszystko poszło zgodnie z przewidywaniami, czyli ok. Ale. Ale na jednym telefonie przeniosły się wszystkie hasła i loginy do stron, a na drugim zakładka HASŁA-0. Zastanawiam się która różnica w ustawieniach to spowodowała? Jeden iP to X drugi to 6. Soft najnowszy.
janulek

Mój: iPhone
iOS: 12.1.4
Jailbreak: Nie

Postprzez Lita Pt, 1 mar 2019, 17:28:38

Włączyłes na obu obsługę haseł? Zezwoliłes na dostęp do pęku kluczy dla obu telefonów?
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone XS Max 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2017 TB,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cell
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Game Center: Lita13

Postprzez janulek N, 3 mar 2019, 11:53:48

Nie pamiętam jak miałem ustawione. Ale zasadę stosuję, że APLIKACJE UŻYWAJĄCE ICLOUD mam wszystkie odptaszkowane oprócz ZNAJDŹ MÓJ iPHONE. Mam tak ponieważ zauważyłem, że przy ręcznym backupie, a wyłącznie taki wykonuję, i tak wszystko się archiwizuje. Chyba, że chodzi o inne miejsce ustawienia.
Przy okazji wyszła jeszcze jedna różnica w BU. Na iP6 po wejściu w BU widzę wielkość przyszłego BU i pola wyboru-wszystkie mam zaptaszkowane ale i tak nie ma PĘKU KLUCZY. A na IP X tego brak
janulek

Mój: iPhone
iOS: 12.1.4

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iCloud