Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Iphone 6S+ z usa

Usuwanie, omijanie simlocka, problemy z simlockami we wszystkich generacjach iPhone'ów.

Postprzez sudan Pt, 1 mar 2019, 01:53:18

Nie wiem czy ten temat sie tu nadaje. Jesli nie to prosze o przeniesienie do wlasciwego dzialu.

Telefon Iphone 6S+ Byl simlock z sieci AT&T (USA) udalo sie go zdjac i jest prawie ok. Prawie dlatego ze.. nie znajduje mi sieci na mojej najwazniejszej karcie :evil:

Wyswietla sie nazwa sieci, ale nie ma ani jednej kreski z zasiegiem i o dziwo 3G dziala !

Karta sim,ktora mi nie chce dzialac to siec francuska "FREE". Na innej francuskiej sieci Bouyges dziala bez problemu,mozna dzwonic i odberac polaczenia. To samo na Polskiej karcie PLAY, dziala wszystko lux.

Dodam od razu, ze karta ktora nie dziala mi na rozblokowanym Iphone (Free) dziala bezproblemowo na innym Iphonie ktorego uzywam na codzien.
Aktywowalem telefon z wlozona karta,ktora na nim nie dziala "free" o Ile to ma jakies znaczenie.Probowalem robic Iphone jako nowy, oraz z back up -- zawsze to samo - brak zasiegu.

Jakies pomysly ?
sudan

Mój: iPhone 6S Plus
iOS: 12.1.4
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Unlock-Simlock