Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Gmail w iCloud

Dyskusje o chmurze Apple: iCloud, a także jej poprzedniku: Mobile Me

Postprzez adam_korgul Pt, 18 sty 2019, 22:46:29

Witajcie
Jestem nowym użytkownikiem iPhona 8 plus. Własnie uruchomiłem go pierwszy raz i próbuję stworzyć konto w iCloud. Kiedy wpisuję adres email imię.nazwisko@gmail.com (z kropką) to dostaję komunikat "Ten adres email jest niedostepny. Wybierz inny adres email." Myślałem, że może kiedyś przez przypadek coś założyłem, na stronie Apple wybieram opcję że zapomniałem hasła, wpisuję adres email i otrzymuję komunikat, że ten adres email nie jest Apple ID (czyli rozumiem, że nie ma takiego Apple ID). Nie rozumiem jednak, czemu nie mogę założyć konta ze swoim adresem.
Próbowałem założyć konto o nazwie imię_nazwisko@gmail.com (z podkreślnikiem) i wszystko zakłada się bez problemu. Po zalogowaniu jednak następuje weryfikacja i telefon wysyła na adres z podkreślnikiem maila, ale przecież taki adres nie istnieje.
O co tu chodzi? Ktoś mi powie?
adam_korgul

Mój: iPhone 7 Plus
iOS: 11
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iCloud