Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 6 - problem z przyciskiem "Home"

Newsy ze świata Apple, iOS, iPhone, iPad bez OS X i komputerów Mac

Postprzez czacza11 Śr, 18 kwi 2018, 11:05:03

Hej.
Czy ktoś z Was miał już taki problem, że przycisk "home" działał kiedy mu się spodobało? Mój potrafi działać 2 dni, potem kolejne 2 dni nie działać. Nie wiem czy jest to spowodowane, ale czyściłem już telefon, robiłem twarde restarty i nic nie pomogło. Być może coś nie łączy w środku telefonu [?] nie wiem.

Moje pytanie czy znacie jakiś sposób? Jeśli tak to jaki. A jeśli nie, czy ktoś z Was mógłby polecić serwis, który zdiagnozuje problem (najlepiej za darmo albo w bardzo niskiej cenie) i ktory ewentualnie szybko i sprawnie zająłby się moim problemem? Nie ukrywam, że korzystam z telefonu bardzo dużo wiec zalezy mi na czasie.

Pozdrawiam
czacza11

Mój: iPhone 7
iOS: 10
Jailbreak: Nie

Postprzez kosta12 Śr, 18 kwi 2018, 17:36:54

To znaczy dotyk ci nie dziala ,czy jak mocniej nacisniesz ?
kosta12

Mój: iPhone
iOS: 11.2.1

Postprzez iPhonegr Śr, 20 cze 2018, 13:06:13

Pytanie, co nie działa czytnik linii papilarnych czy jak mocno naciskasz? Jeśli czytnik to po pierwsze teraz lato więc masz bardziej mokre ręce z tego powodu może to działać gorzej. Możesz też spróbować na nowo zapisać odciski. Jeśli home nie działa przy naciskaniu, możesz zmienić tryb odblokowania ekranu przez touch id ,ale to nie wyeliminuje problem. Może być, że taśma trochy się odpięła to mogą zdiagnozować za darmo w serwisie MacWorks w Warszawie w Centrum n.p. link w podpisie
https://macworks.pl
iPhonegr

Mój: iPhone 6
iOS: 11.5

Postprzez BriefedLunch N, 16 wrz 2018, 11:57:19

Jak działa tak sobie to widziałem fajny life trick, żeby dodać kilka razy jeden i ten sam odcisk jako różne :)
BriefedLunch

Mój: iPhone 7
iOS: 7.0.2

Postprzez lauvve Pn, 5 lis 2018, 17:17:08

:mrgreen:
lauvve

Mój: iPod Touch 2G
iOS: rtgfdv

Postprzez zespolnetpix Śr, 28 lis 2018, 16:13:41

6s zalany, płyta umyta w wanience uv. Byl problem z podswietleniem- zrobione a teraz jeszcze nie działa touch id. Przycisk home działa. Dziwne jest to że nie pojawia sie komunikat ze nie działa id po wlączeniu telefonu tylko gdy w ustawieniach chce dodac odcisk to wyswietla błąd. Podstawilem nowy lcd i to samo. Które piny i elementy odpowiadają za poprawne połączenie?
zespolnetpix

Mój: iPhone 3G
iOS: 8169211
Game Center: zespolnetpix

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS, iPhone, iPad, Apple News