Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Problem z dzwonieniem Iphone 6s Plus

Problemy z paczkami z repo

Postprzez Michalinax0027 Cz, 6 wrz 2018, 20:21:17

Hej!
Mam bardzo dziwny problem... mianowicie miałam telefon Iphone 5s przez jakieś 3 lata, który zakupiłam nowy w sklepie i działał super aż tu nagle po 3 latach ostatnio stał się problem z połączeniami...nie można było się do mnie dodzwonić ani ja nie mogłam czasami, co więcej nawet jak ktoś dzwonił (łapała go poczta lub brak syganału) nic mi się nie wyświetlało, ani żaden sms nie przychodził, że ktoś dzwonił ;/ próbowałam wszystkiego - wyjmowałam karte, reset telefonu, wszystkie zmiany ustawienia jakie zaleca apple na stronie w takim przypadku , nic nie podziałało więc poszłam wymienić kartę na nową i nadal się tak robiło, kurcze no i myślę sobie wina telefonu, zmieniłam telefon na Iphone 6s Plus i wiecie co? nadal to samo się dzieje! Szok ja już nie mam pojęcia co zrobić :( Pomóżcie bo to mój telefon służbowy... przez taką awarię połowa osób się nie dodzwoni :( :cry:
Michalinax0027

Mój: iPhone 6S Plus
iOS: 11.4.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Problemy