Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Iphone 4 i ID

Miejsce na wszelkie tematy o iPhonie, iPodach niepasujące do pozostałych działów

Postprzez saass Wt, 12 cze 2018, 12:34:53

Witam wszystkich
na wstępie wspomnę że na pewno mój sprzęt "nie wypadł" nikomu z kieszeni - jest owszem zakupiony z wtórnego rynku ale nie znajduje się na black list..

niestety po ostatniej aktualizacji nie mam dostępu do icloud i tym samym iphona ,widzę w itunes nie pełny adres @ który jest oczywiście loginem - chciałbym napisać do pierwotnego właściceila z prośbą o anulowanie konta.

tu pokazano niby jak za pomocą pp25 wygrzebać pełny adres e-mail :
https://www.youtube.com/watch?v=ZYuDXwOTgXY

niestety nie udaje mi się to jak na tym filmie - nie widze wszystkich plików a te które widzę owszem otwierają się w notepad++ ale nie zawierają maila..

czy ktoś jest w stanie mi pomóc ???

za wszelkie podpowedzi z góry dziękuję
saass

Mój: iPhone 3G
iOS: 7.1.3
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone, iPod