Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 7 - zatrzymuje sie na białym logo i sie grzeje

Dyskusje o sprzętowych problemach z komputerami Mac

Postprzez creativecbr Wt, 22 maja 2018, 13:22:44

Witam, zacznie od tego, ze kiedyś trochę naprawialem iphony, i teraz wziąłem się za iphone 7 cioci który leżał w szafce pol roku stluczony z rozwalonym wyświetlaczem. Telefon po włączeniu z zepsutym wyświetlaczem dzialal bo po przesunięciu suwaka od wyciszania - drżał. Zabralem się za wymianę, wypialem tylko ekran z kamera, touch id itd.. I zrobiłem test nowego wyświetlacza, tu się zaczęły problemy, telefon się włączał ale poza białym tłem i czarnym jabłkiem nie było nic, do tego w środku telefon bardzo się nagrzewal, chyba procesor(po prawej stronie mniej więcej w środku). Pomyślałem, ze to może spowodowane brakiem touch id i kamery,, czujników, podpiąłem wszystko i nadal ten sam problem. O co tu może chodzić? Nigdzie nie znalazłem podobnego problemu.
creativecbr

Mój: iPhone 7
iOS: 10.1.1
Jailbreak: Nie

Postprzez robertk572 Wt, 22 maja 2018, 16:43:37

Pewnie kupiłeś nieoryginalny zamiennik. Stąd problemy. Apple blokuje iPhone'y w
których wymieniono wyświetlacz w nieautoryzowanym serwisie na nieoryginalny zamiennik. Zapłaty myta na Apple nie unikniesz-w przeciwnym wypadku, tel nie będzie działał. Welcome in Apple ecosystem!
 Telefon-iPhone SE iOS 10.3.3 SILVER 16 GB
 Komputer-HP G71-340US 17"
 Komputer-MacBook Pro 15.4"
 Telefon-iPhone 5 SILVER iOS 6.1.4 JB 16 GB
robertk572

Mój: iPhone SE
iOS: 10.3.3
Jailbreak: Tak

Postprzez creativecbr Śr, 23 maja 2018, 11:48:09

No dokładnie, zamiennik próbowałem wsadzić, i muszę dodać, że raz się uruchomił, za drugim już nie.. Może to coś wskaże..
creativecbr

Mój: iPhone 7
iOS: 10.1.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Serwis i problemy ze sprzętem