Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 6 nagrzewa się po wymianie wyświetlacza.

Wszelkie problemy sprzętowe, awarie, serwis urządzeń z iOS

Postprzez bartaleczka So, 3 mar 2018, 15:41:25

Cześć, jak w tytule, wymieniłem wyświetlacz na nowy w iP6 i zauważyłem, że się nagrzewa w okolicach głośniczka do rozmów. Wyczytałem, że przyczyną może być taśma z przednim aparatem, wymieniłem ją na nową, ale niestety nie rozwiązało to problemu, telefon dalej się grzeje w tym miejscu. Macie jakieś pomysły co może być tego przyczyną?
bartaleczka

Mój: brak
iOS: N900
Jailbreak: Nie

Postprzez gadekdam Śr, 18 kwi 2018, 19:33:53

Wiesz co ja miałem ostatnio problem ze swoim IP7. z baterią. Ale ogarnąłem to w ten sposób :hmm: . Cześć serwisów ma bezpłatną diagnozę. Wiec napisałem do jednego z nich. Ogarnęli mi to fajnie i w sumie naprawili telefon. Myślę, że tak najłatwiej będzie Ci zrobić. Napisz do jakiegoś serwisu.
Ja ogarniałem to z tego co pamiętam to był WeFix.pl albo espares24.com

Pisz jak bedziesz miał jakieś nowe informacje.
gadekdam

Mój: iPhone 7
iOS: 4.0
Jailbreak: Nie

Postprzez robertk572 Pt, 20 kwi 2018, 01:01:13

bartaleczka napisał(a):Cześć, jak w tytule, wymieniłem wyświetlacz na nowy w iP6 i zauważyłem, że się nagrzewa w okolicach głośniczka do rozmów. Wyczytałem, że przyczyną może być taśma z przednim aparatem, wymieniłem ją na nową, ale niestety nie rozwiązało to problemu, telefon dalej się grzeje w tym miejscu. Macie jakieś pomysły co może być tego przyczyną?

A jesteś pewny ze jest to oryginalny wyświetlacz?
 Telefon-iPhone SE iOS 10.3.3 SILVER 16 GB
 Komputer-HP G71-340US 17"
 Komputer-MacBook Pro 15.4"
 Telefon-iPhone 5 SILVER iOS 6.1.4 JB 16 GB
robertk572

Mój: iPhone SE
iOS: 10.3.3
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Hardware - Serwis