Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

cykle baterii

Miejsce na wszelkie tematy o iPhonie, iPodach niepasujące do pozostałych działów

Postprzez Rafalr2 Pn, 19 lut 2018, 10:26:48

Witam , gdzie sprawdzić cykle baterii czy nadaje się do wymiany w 6S , w Cortland mi to sprawdzą ?
Rafalr2

Mój: iPhone 6S
iOS: 9.2
Jailbreak: Nie

Postprzez mjpox Pn, 19 lut 2018, 20:58:16

zaczekaj trochę to w iOS 11.3 będzie oficjalnie w ustawieniach możliwość sprawdzenia czy bateria dobrze słłuży czy nadaje sie do wymiany i jaki procent baterii (pojemnosci) jest aktualnie dostepny (pojemnosc spada z czasem)

polecam także aplikacje baterry percentage, pokazuje ilośc cykli oraz inne przydatne informacje :) nie wiem tylko na ile to jest prawdziwe
Ostatnio edytowano Pn, 19 lut 2018, 20:59:21 przez mjpox, łącznie edytowano 1 raz
mjpox

Mój: iPhone 5
iOS: 8.4
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone, iPod